Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt ennyire rendszertelen a...

Volt ennyire rendszertelen a menzesze másnak is?

Figyelt kérdés

Sosem volt rendszeres a menstruációm, de az elmúlt 2 évben katasztrófa. Máskor is volt, hogy elmaradt, de mostanában van úgy, hogy hónapokig nem jön meg. Az utolsó normális menzeszem szeptemberben volt, az utóbbi szerintem nem normélis, megjött négy hete és azóta tart, nem erősen, inkább pecsételő vérzésem van és alvadt vér. Már foglaltam időpontot a nőgyógyásznál, mostmár kezdek megijjedni, hogy mi lehet. Esetleg volt valaki hasonló helyzetben? Mi történt? Mi volt a probléma?


Magamról: Nincs szexuális kapcsolatom, az elmúlt két évben híztam 20 kg-t, depressziós voltam(nem szedtem gyógszert), 24 éves vagyok, nincs gyerekem, van 3 pfizer oltásom(bár nem hiszem, hogy ennek köze lenne ahhoz, a kimaradások előbb kezdődtek, mint ahogy megkaptam az oltást, de ilyen sokáig tartó vérzésem még nem volt).



2022. márc. 7. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanban ennyi infó alapján hormonzavarra tippelnék, de persze majd az orvos megmondja. Már rég el kellett volna menned, az sose normális, ha kimarad. Egy ismerősömnek volt ilyesmi, hogy nagyon sokáig tartott a pecsételő vérzése, neki is ez volt a háttérben. Részleteket nem tudok, olyan mélyen nem számolt be róla, de hetekig járt vele orvoshoz, mire megoldódott. 20 év körül volt akkor.
2022. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű hormonzavar, nálam ugyanez volt. Írtak fel rá gyógyszert azóta rendben megjön
2022. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2-es neked hormonzavarra fogamzasgátlót írtak vagy mást?
2022. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!