Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz vagyok a tamponnal...

Szűz vagyok a tamponnal próbálkozok de nem megy valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ideje próbálkozok már minitamponnal de egyszerűen mintha valami beton fal lenne lent nekem. És mar annyira kellene az a tampon mert nagyon erős a vérzésem a betét egyáltalán nem elég. Úgy gondoltam először hogy felrakok égy mini tampont és úgy szépen lassan mindig nagyobbat rakok be de a mini se megy. Segítsetek lanyok mit csinaljak?

2022. márc. 7. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
szia, én is szűz vagyok, de tudok tampont használni. a barátom "segített" és ujjazással kicsit tágabb lett a hüvelyem, így már jó. ha van párkapcsoaltod próbáljátok meg, vagy magadnak csináld. hány éves vagy?
2022. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elöször próbáld meg az ujjaddal kitapogatni, milyen irányba kellene felhelyezni, meg eleve nem árt, ha tudod, milyen belül az alakja meg a lefutása a hüvelynek.
2022. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szűzen nekem sem ment fel, vszeg mert izgultam előtte, és ösztönösen begörcsöltem :(


Ujjal térképezd fel magad és utána talán menni fog (nekem úgy sem).

2022. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
a barátom "segített" és ujjazással kicsit tágabb lett a hüvelyem - na, fogalmad nincs az anatómiáról, de sebaj.
2022. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Guggolva próbáld meg lassan feltenni, picit előrefelé menő szögbe próbáld tolni.
2022. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen jól írja az ötös, guggolja le méllyen, és a mutató újjaddal próbáld feljebbtolni
2022. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ob silk touch
2022. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem csak Wc-n ülve megy, pedig már nem vagyok szűz és jóval nagyobb dolgok is voltak bennem, mint egy tampon :D

ami segít: az a "beton fal" egy izom, ha ott át tudod tolni, onnan már gyerekjáték lesz, az egy nagyon rövid szakasz, de fura, ha még nem volt előtte semmi ott

nekem szűzen sem ment, meg utána se egy darabig, de mióta tisztában vagyok az anatómiával, azóta sokkal könnyebb

2022. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is jobb lenne a tampon,főleg mikor suliban vagyok és ott kell betétet cserélgetnem.Még nem volt szexuális kapcsolatom.Félek,hogy kellemetlen fájdalmas a tampon használata.
2022. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9

Nem az, miután pár alkalommal felteszed, megtanulod a jo technikát

2022. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!