Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az még normális, ha újabban...

Az még normális, ha újabban így menstruálok?

Figyelt kérdés

Mindig pontos, kb. 28-30 napos a ciklusom, és úgy szokott megjönni, hogy az első 2-3 nap barnázás és aztán piros vérzés, majd mikor elmúlik megint barnázással szűnik meg.


Az utóbbi két menstruációm viszont olyan volt, hogy már 1 héttel előtte elkezdődött a barnázás, de nem barnáztam egy teljes hétig, hanem közben voltak napok amikor semmi sem volt, majd egyszercsak vérzés. A ciklusom továbbra is 30 nap körüli, de nagyon furcsa ez a hosszú-szünetes barnázás előtte...


Most hétfőn kezdtem barnázni, és kedden is barnáztam, majd szerdán és csütörtökön és pénteken és szombaton egyáltalán nem, és ma-holnap kéne megjönnie a vérzésnek..


2022. márc. 13. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
38%
Nem normális. Már a 2-3 nap barnázás se normális. Progeszteron hiányra utal. Nőgyógyász vagy endokrinológus (inkább endokrinológus) tud segíteni, érdemes elmenni.
2022. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!