Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori menzesz, mi lehet az oka?

Vajaslekvárosmalac kérdése:

Gyakori menzesz, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon kétségbe vagyok esve ugyanis hugomnál akadt egy kis probléma. Egy héttel ezelőtt volt neki menstruációja ami két hétig tartott, viszont a vége felé már barnás folyadék folyt neki. Ma volt egy hete hogy ez elmúlt neki, de most újra előjött és görcsei is voltak. Mi lehet az oka? Nőgyógyászhoz most jelentjük majd be, de szeretnék olvasni ehhez hasonló tapasztalatokat, hogy egy kicsit tájékozottabb legyek. Előre is köszönöm!

2022. márc. 26. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A barnázás természetes.

Lehet hormonzavar vagy simán nem állt még be neki.


Te pasi vagy, jol gondplom?

2022. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, viszont nekem még sosem volt ehhez hasonló tünetem, ezért kérdeztem, de nem szeretném ha emiatt most támadva lennék, mert nőként nem tudom hogy normális-e ez, hisz' mint ahogy mondtam, nekem még sosem volt barnás folyásom sem hosszabb ideig tartó menzeszem.
2022. márc. 26. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2022. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Az is lehet, hogy két méhe van, ezért menstruál kétszer, nagyon ritka de van ilyen

Vagy csak a hormonjai játszanak vele kicsit, ez a valószínűbb

2022. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!