Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász 30 fölött miért...

Nőgyógyász 30 fölött miért kérdezi hogy szültem-e? Ez milyen szempontból releváns, mert semmi nem utalt arra, hogy releváns lenne.

Figyelt kérdés

Egyszerű rákszűrésre mentem, semmi panaszom nem volt. Még az elején beszélgetéskor, tehát vizsgálat előtt kérdezte.

Miért?


2022. ápr. 4. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

10

Általában alap kérdés, de a rákszűrés szempontjából teljesen mindegy, ezért felesleges. Amúgy pedig magánügy.

Ha más problémával ment volna, ott lett volna létalapja a kérdésnek.

2022. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Itt mindenki elvégezte a sotét, vagy mi a rosseb van?
2022. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne egy rákszrűéshez irreleváns?

Mondjuk a kiválasztott eszköz méretét speciel igen is befolyásolja, hogy szült-e vagy sem. Ha szült 4-et hüvelyen keresztül, akkor nyilván nagyobb eszközt választ az ember, mert a kis szarral úgy beesik a hüvelyfal, hogy a méhszájat se találja meg az ember, ha meg nem szült egyet se, akkor kisebbet választ...

Nem értem miért kell manapság mindenen vérig sértődni.

2022. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

13

Talán mert a nem feltétlenül szükséges kérdések sértik a magánszférát?

2022. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Akkor ne váaszoljon b.meg. Komolyan ennnyi mimóza lelkűt, aki még az orvosnak se képes elmondani, hogy hányszor volt terhes, hihetetlen.

Mint írtam, kicsit se felesleges a kérdés.

2022. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

15

Az a baj, hogy az orvosok egy darab téglának képzelik a beteget. Több empátiát, ha kérhetem...

2022. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
Az mióta téglának tekintés, ha egy nőgyógyász (nem a bőrgyógyász meg a kardiológus) meg meri kérdezni, hogy az illető szült-e már?
2022. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!