Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akarok nőgyógyászhoz...

Nem akarok nőgyógyászhoz menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és anyám minden áron el akar rángatni, mert szerinte ez feltétlenül szükséges. Pedig ez nem így van. Szűz vagyok, nincsen semmi olyan jellegű panaszom, se semmi, ami miatt feltétlenül szükséges lenne elmenni hozzá. Amúgy sem terveztem elmenni jó darabig. Undorodom még a gondolattól is, hogy egy vén, mogorva fószer turkáljon bennem, ráadásul ok nélkül. (részben azért nem bírom az ilyen dolgokat, mert kicsi koromban szexuális zaklatás áldozata voltam) mit tegyek? Anya nem ért meg engem.

2022. ápr. 4. 20:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

De miért akar elvinni?

Amúgy meg nem minden nőgyógyász "vén, mogorva fószer", egy csomó nőgyógyásznő is praktizál már úgy a XX. század óta :-D Mellesleg pedig ha szűz vagy, akkor senki sem fog "turkálni benned"...

2022. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem mész, ha elrángat, akkor az orvosnak megmondod, hogy küldje ki anyádat, és utána megmondod, hogy nem akarod, hogy megvizsgáljon, semmi bajod nincs, ha szűz vagy egyébként sem tenné, csak ha ragaszkodsz hozzá.

Jogod van bármilyen vizsgálatot elutasítani, hacsak nem életmentésről van szó. A szexuális zaklatás miatt remélem anyád legalább ennyire ragaszkodik a rendszeres pszichológus látogatáshoz.

2022. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%
Már unalmas minden héten ugyan az.
2022. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

1 nem kértem, hogy elolvasd a kérdésemet, ha amúgyse vagy kíváncsi rá, és segíteni se tudsz.


2 anya az ő nőgyógyászához akár vinni, aki olyan, mint amilyennek leírtam.


3 köszönöm, hasznos válasz. Anyám nem tud a zaklatásról. Próbáltam már mondani neki, de egyszerűen félbeszakított mindig, és nem is érdekelné a dolog különösebben.

4 oh, elnézést kérek, hogy a kérdésemmel elvettem kb 5 másodpercet az életedből...de nekem fontos lenne.

2022. ápr. 4. 21:08
 5/36 anonim ***** válasza:
76%

2. vagyok

De miért akar elvinni??????????????????????????????????????? Erre valahogy elfelejtettél válaszolni...

Azt meg honnan tudod, milyen anyád nőgyógyásza, ha még nem voltál nála soha?!

2022. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
44%
Valaki még bedől a napi perverznek xDD Kb egy hónapja a fitymáját ragasztotta össze valaki. Nem értem ilyenekre miért matyiznak az emberek. Ez a szüzes nőgyógyászos kérdés is hetente de max 2 hetente kivan írva és mindig elvannak mondva értelmesen a dolgok. De azokra a válaszokra már nem ágaskodik a jancsi xDD
2022. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
34%

szerintem ez jó, hogy el akar vinni

ha a konkrét helyzettel van gondod, akkor meg tudod kérni hogy másikhoz vigyen

hogy gyereknőgyógyászhoz vigyen

hogy női nőgyógyászhoz vigyen

hogy ne ő vigyen, hanem elmész barátnőddel kettesben

hogy te válassz nőgyógyászt és oda vigyen

2022. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
8-as Ez mind ok, de minek menjen, ha nincs rá szüksége!?
2022. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

6 mert szerinte a koromban már illő volna. Ismerem magát az orvost. Rendelő kívül találkoztam már vele.


7 bocsi, de te összekeversz engem valakivel. Én nem vagyok sem férfi, sem perverz.


8 szerintem nem jó, mert nincsen rá normális oka, hogy el vigyen. Nem csak a konkrét helyzettel van a gond, hanem alapból a nőgyógyászati vizsgálattal. Nem akarom, mert nincsen rá szükségem. Akkor megyek maximum nődokihoz, ha gyerek vállalás előtt állok, addig nem.

2022. ápr. 4. 21:22
 10/36 anonim ***** válasza:
19%

Hát ha nem az első aktusból akarsz teherbe esni, akkor bizony ajánlatos lesz előbb is elmenni, mert a szexuális élet megkezdésétől illendő rákszűrésre járni - már ha nem akarsz relatív fiatalon, nagy kínok között távozni ebből az árnyékvilágból. Persze ez a legdurvább forgatókönyv, de minimum valami fertőzés megkeseríti legalább egyszer az életed még szülés előtt.

A ciklusod egyébként rendben van?!

Nagyon erős a gyanúm, hogy nem minden ok nélkül akar anyukád elvinni, csak ködösítesz...

2022. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!