Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akarok nőgyógyászhoz...

Nem akarok nőgyógyászhoz menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és anyám minden áron el akar rángatni, mert szerinte ez feltétlenül szükséges. Pedig ez nem így van. Szűz vagyok, nincsen semmi olyan jellegű panaszom, se semmi, ami miatt feltétlenül szükséges lenne elmenni hozzá. Amúgy sem terveztem elmenni jó darabig. Undorodom még a gondolattól is, hogy egy vén, mogorva fószer turkáljon bennem, ráadásul ok nélkül. (részben azért nem bírom az ilyen dolgokat, mert kicsi koromban szexuális zaklatás áldozata voltam) mit tegyek? Anya nem ért meg engem.

2022. ápr. 4. 20:31
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

11 a vallásom miatt csak házasságban fogok létesíteni nemi aktust, és egyből gyereket szeretnék majd. A nemi betegségeket pedig ki fogjuk vizsgáltatni még az együttlét előtt.

Nem ködösítek. A ciklusom mindig tűpontosan 30 napos, a vérzés 5 napig tart, és optimális mennyiségű a menstruációs váladék, se nem túl kevés, se nem túl sok, illetve nincsenek nagyobb fájdalmaim azidő alatt.

2022. ápr. 4. 21:40
 12/36 anonim ***** válasza:
64%

"csak házasságban fogok létesíteni nemi aktust, és egyből gyereket szeretnék majd"

De szép is lenne a világ, ha ennyire könnyű volna teherbe esni 🤣


"A nemi betegségeket pedig ki fogjuk vizsgáltatni még az együttlét előtt." - Azt meg oszt minek? Ha mindketten szüzek lesztek, akkor honnan a fittyfenéből volnátok nemi betegek?!


Elég fura elképzelések élnek a kis fejedben.

2022. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
12%

Örülj neki hogy törődik veled, más összetenné a két kezét ha az anyja ilyen lenne.

A felfogásodon meg kicsit javíts.

Attól hogy szűz vagy alakulhat ki bármi.

2022. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
29%
Képzeld el, hogy neked meg bárcsak olyan anyád lenne aki rendszeresen hord urológiára :D hiányzik neked ugye?
2022. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
89%
1.Most minden új kérdésre rá kell nyomni hogy "vótmá"? én többször nézem a gyakorit de ilyen kérdéssel még nem találkoztam mostanában és ha volt akkor mi a gond? nem biztos hogy ugyanaz a kérdező, nem véletlenül GYAKORI kérdések, nem pedig ritka...-_- már eskü idegesítő
2022. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
59%

#16

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1168..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1167..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1167..


Mind ugyan az. Szűz nőgyógyász/benyúlésfáj .... És még akkor nem is tekertem sokáig vissza. Mindig normálisan le vannak írva a válaszok és te még ezek után mindig olyan naiv vagy, hogy nem veszed észre, hogy ez egy perverz pali... Gratulálok neked is. Nem baj, ha buta vagy csak ne fogd másra.

2022. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

13 nem fura képzelgések, hanem tudatos jövő tervezés.


14 Nem, baromira nem örülök neki.


15 inkább elszöknék, mert engem senki nem fog olyan szégyennek kitenn, i ráadásul rendszeresen.


16 én sem találkoztam ilyesmi kérdéssel, éppen azért tettem fel.


17 hiába linkelgetsz ide más kérdéseket, az még nem bizonyíték arra, hogy az enyém hiteltelen. " benyúlésfáj" nem mondtam egy szóval sem, hogy én a fájdalomtól tartanék. Perverz pali pedig még mindig nem vagyok, hanem egy 17 éves lány. De annak, aki alapból úgy áll hozzá, hogy kamu, annak akár a személyimet is befotózhatnám, se hinné el, hogy nem az vagyok, akinek állít.

2022. ápr. 5. 07:07
 18/36 anonim ***** válasza:
3%

Tudatos jövőtervezés. Behalok. :-D


Amúgy anyádnak nem az a vallása, mint neked? Magadtól lettél ennyire fanatikus?

2022. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, legalább 7-8 féle megkozelitesel próbáltunk segíteni. Elutasító és merev vagy. Ilyenkor nem tudom hogy egyáltalán miért teszel fel online fórumon kérdést.


Amúgy meg le kell ülnöd anyukáddal és megbeszélni mindkettőtök félelmeit, álláspontját.

Az meg hogy nem mész házasságig, ott hibázik, hogy évente kéne rákszűrést végezni 18 év felett. Tehát 25 évesen pl házasodsz és addigra lehet 5 éve húzódó rákod

2022. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
20%
15 ,nekem nem hianyzik mert elvitt ha szükség volt ra mert normalis anyam van, de mondjuk 16 éves korom óta egyedül járok orvosokhoz
2022. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!