Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akarok nőgyógyászhoz...

Nem akarok nőgyógyászhoz menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és anyám minden áron el akar rángatni, mert szerinte ez feltétlenül szükséges. Pedig ez nem így van. Szűz vagyok, nincsen semmi olyan jellegű panaszom, se semmi, ami miatt feltétlenül szükséges lenne elmenni hozzá. Amúgy sem terveztem elmenni jó darabig. Undorodom még a gondolattól is, hogy egy vén, mogorva fószer turkáljon bennem, ráadásul ok nélkül. (részben azért nem bírom az ilyen dolgokat, mert kicsi koromban szexuális zaklatás áldozata voltam) mit tegyek? Anya nem ért meg engem.

2022. ápr. 4. 20:31
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
20 szűz lány esetében a méhnyakrák kialakulásának esélye kisebb, mint annak, hogy 5 percen belül dinoszaurusz zombik megölnek minden más élőlényt.
2022. ápr. 5. 09:02
 22/36 A kérdező kommentje:
Nem merev vagyok, és elutasító, hanem tudom, hogy mit akarok és mit nem, illetve mire van szükségem.erre pedig nincsen. Anyámmal megbeszélni pedig nem lehet, mert nem hallgatja meg a véleményemet.
2022. ápr. 5. 09:03
 23/36 anonim ***** válasza:
30%

12: na innentől kezdve alakul a szappanopera.....


Esti mese.

2022. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
13%

#17: köszi hogy kikerested (#1 voltam)


Pontosan emlékszem én is, az összes "sarokkő' ugyanaz volt az összes történetben.


A tini kérdező pedig még képtelen arra, hogy kívülről lássa magát - azaz hogy rögtön leleplezhető a meséje a kísértetiesen azonos szcenárió alapján. Kb. olyan, mint az óvodás kisgyerek, aki azt hiszi, hogy ha behúnyja a szemét, akkor őt sem látják. :-D

2022. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
25 nem meséket írok, hanem a valóságot. Hogy te mit hiszel el, az már más dolog. Látom kívülről magam, beleképzeltem magam anyám helyébe is, és nagyon nem azt csinálnám, amit ő. Ha nekem lenne lányom, nem erőltetném rá, 17 évesen azért egy lánynak van annyi esze, hogy saját maga hozzon döntéseket a saját teste felett.
2022. ápr. 5. 09:15
 26/36 anonim ***** válasza:
23%
ilyen stílussal nem csak anyáddal, de mással sem lehet semmit megbeszélni
2022. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
12%

26: kiskorú vagy, jogilag anyád a gyámod. Neki van joga eldönteni, hogy hová mész, és hová nem.

Case closed.

2022. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

27 nem hiszem, hogy az én stílusommal lenne gond.



28 nincs joga elrángatni (szó szerint) nőgyógyászhoz, ha én azt nem akarom.

2022. ápr. 5. 09:30
 29/36 anonim ***** válasza:
27%
28: még mindig nem árultad el az orvoshoz menés valódi okát.
2022. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy de IGEN! Van joga. Mivel 18 év alattiként korlátozottan vagy jogképes.
2022. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!