Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy lehet "jól kezelni" ha...

Hogy lehet "jól kezelni" ha nem bírnak a rokonaim? Valaki hasonló helyzetben van/volt? Tényleg keresztbe nem raktam nekik soha semmit, és szemmel lathatoan nem szeretnek. Ti mit csináltok ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Szülinapokkor vagy bármi esemenykor elviselnek de ott is ki mutatják hogy jobb lenne nélkülem minden.. Persze ki nem hagynak azért hogy ajándékot vigyek. Múltkor az unokatesom jött felkoszonteni a mamamat nevnapjan s mikor be mentem enis 2 perc után hazament. A férjehez próbáltam szólni valamit a legutóbbi összejövetelen, de egy szót se mondott arra amit mondtam neki.

2021. ápr. 20. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Eszembe nem jutna házhoz menni a pofonért.
2021. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Egy életre lesz.rnám őket. Persze ha majd megy a szekér, szinte biztos, hogy akkor jönnének hízelegni.
2021. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Anyám és a családja 2.0. Én a családhoz el szoktam menni (anyám kivételével), jópofizok egy kicsit, meg előadom, hogy milyen jó életem van, meg ilyenek, nézni az arcukat ;)

Aztán hazamegyek és nem foglalkozok velük megint egy fél-egy évig :D Lehet nem a legjobb módszer, de szeretem nézni ha féltékenyek, hamár én vagyok a feketebárány a családba

2021. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hihetetlen,hogy rajtam kívül még van ilyen ember :) azt hittem egyedül vagyok. 10 éve !!! együtt vagyok a párommal.két gyerekünk van.nem siettünk,dolgoztam előtte én is végig,mamájától és testvéreitől sok bántást kaptam(megjegyzések amikre ők besértődnének),nekem nincs családom sajnos,ezért is évekig igyekeztem azt hittem testvéri viszonyban lehetek velük,lesz családom,poénkodós vagyok,meg mosolygós,én tényleg pont ilyenre vágynék mint én :P sokmindent eltűrtem,leszarják a gyerekeket is,mintha 10 év után is egy idegen lennék,mindenki falat emel,de azt hiszem egymással is ilyenek,mindenki el van a saját világában...
2021. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne menj többet ilyen eseményekre:D minek szarul érezni magad emiatt? Akikkel meg jóban vagy, tartsd külön a kapcsolatot.


Velem is ezt csinálták (nem néztek rám, nem válaszoltak) majd kitagadtak. Vicces, mert én tanítottam a gyerekeit vagy sokszor segítettem főzni nekik. Majd jött az indok, hogy blabla Jézus így meg úgy és töröltek mindenhonnan, köszönni sem szabad már nekem:DD

2021. máj. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Uh, sajnálom ötös! Viszont én is észrevettem, hogy az ilyen naaaagy Jézusozó álkeresztények sokszor a legkirekesztőbb, kifejezetten rosszindulatú emberek.
2021. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!