Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi számít erős, közepes és...

Mi számít erős, közepes és gyenge menstruációnak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Nekem közepessel indul, két napig erős, majd a vége, az utolsó két nap gyenge. Olyankor már elég papírzsepit tenni a bugyiba.

Ha erős, akkor a közepes tampon megtelik 3-4 óra alatt. Ha kozepes, akkor még mehetne bele, nyilván higiéniai okból cserélem.

Nálam ezt jelenti.

2022. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha menstuálsz legakább 5-6 hónapot, fogod tudni viszonyítani.
2022. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudod viszonyítani, ha csak a sajátod ismered. Nekem mondjuk összesen 7 nap, az első 3 nap WC-re rohangálós. Az első este is nehéz, rendszerint probléma az átázás. A negyedik nap átmeneti, de ekkor még lehet kellemetlen meglepetés, mert egy utolsót még rázendít. 5-6-7 már csak pecsételés.

Világ életemben azt hittem, hogy ez az átlagos. Míg el nem kezdtem fórumozni és kiderült, hogy ez erős, de van akinek ennél is durvább

2022. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Van egy kolléganőm, aki menstruaciókor egy vékony párnát hord magával és arra ül, hogy a munkahelyen ne végezze össze a székeken a kárpitot. Nagyon sok időbe telt, míg el tudtuk vele hitetni, hogy ez nem normális vérzés.
2022. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg magadhoz képest tudsz majd viszonyítani.

Nekem rendszeresen 5 napos, az első 2 közepesen erős, utána gyenge.

Én betétes vagyok, első 2-3 nap 3x cserélek nagyot. Általában nekem nem az átázás a baj, hanem ha elcsúszik és "kicsorog". 4-5 napon meg tisztasági betét is elég, de azt is 3-4 cserével azért.

2022. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

5

Akkor vagy szar minőséget használsz vagy nem jó anyagú bugyit használsz hozzá

2022. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rózsaszín Always-t használok, mióta eszemet tudom. Ritka nagyon, ha elcsúszik, de inkább fehérnemű függő ez nálam. Már befogtam ilyen menzesz bugyikat, aminél az se baj, ha olyan lesz, meg aminek nagy a felülete odalent.

Anyag alapján mire gondolsz?

2022. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tiszta pamut bugyira ragadnak normálisan a betétek, akkor már tényleg olyan kiszedni, mintha kitépné majdnem a bugyi anyagát is. Műszálas vackokra nem tagadnak normálisan, de egyébként meg a műszálasakat nem jó hordani semmikor se, gombák melegágya. Csak pamut bugyi.
2022. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!