Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhsüllyedés lehet?

Méhsüllyedés lehet?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, idegentest érzés miatt, amit a hüvelyben érzek, megvizsgált, csinált hasi és hüvelyi ultrahangot is. Lehetséges, hogy nem vett észre egy méhsüllyedést?

2022. ápr. 26. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

...orvos vagy???

biztos nem.

egyébként lehet egy megnagyobbodott ér is.

sokat ülhettél vagy pont túlerőltetted magadat.

nekem először a sok emeléstől. aztán a sok üléstől.


de majd megmondják.

ha nem mondanak semmit akk sztem csak egy ér.

mint az aranyér. az aranyér a végbélhez közeli ér, amely megnagyobbodhat a sok üléstől, megerőltetéstől és a túl sok kemény ürüléktől stb.


szóval nyugi.

volt egy kollégám akinek a buszon levállt a méhe. nagyon megerőltette magát, sokat emelt. pont amikor már végzett a kölzözéssel, akkor szakadt le neki, ráadásúl a buszon.

elötte valszeg lesüllyedt a méhe. azt mobdta h nem akart goglalkoznu vele h mit érez stb. az nagy fájdalmakkal jár és a hüvely váladék is véres. tehát olyan, mintha mindennap vérezne egy kicsit az ember. neki 4 hónapon át. nem ment orvoshoz.

2022. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!