Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy kétszer...

Mitől lehet, hogy kétszer jött meg ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
16.-án megjött, és kb 22.-én el is múlt, rendesen, nem volt semmi szokatlan, minden átlagos volt. Aztán most 26.-án megint megjött elég rendesen, és még jobban / többet is görcsöl a hasam mint szokott. Nem tudom mitől lehet ez, sosem volt még ilyen. És aznap reggel amikor megjött szarul is voltam, ilyen ájulás körüli állapot (de ez gyorsan elmúlt). De nem tudom mitől, annyira nem vagyok stresszes, lesznek most vizsgáim meg elő kellett adnom, de ez nem sok. Azon a héten amikor megvolt akkor mondjuk többször ittam alkoholt (egyetemi napok voltak, koncertek, bulik), és meg is fáztam kicsit. Lehet, hogy ezért. Vagy lehet a tamponhasználat miatt nem tudott rendesen kifolyni. A közelmúltban nem is voltam együtt pasival, fogamzásgátlót sem szedek, vagy ilyeneket. A ciklusaim átlagosak, 28 nap kb. Szóval nem tudom mitől lehet ez most, nagyon fura. Lehet valami fertőzés, vagy hormonprobléma, de majd rendbe jön. Hát remélem nem komoly.

2022. ápr. 28. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
25%

Ezzel már orvoshoz kell fordulni.



"Vagy lehet a tamponhasználat miatt nem tudott rendesen kifolyni." Atyég, és te egyetemre jársz, de ezt komolyan gondolod?!

2022. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!