Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért OB tampont és/vagy...

Miért OB tampont és/vagy Always betétet használ majdnem mindenki? Jobbak mint az olcsóbbak?

Figyelt kérdés

Akárhányszor szóbakerül a téma barátnőkkel, kolléganőkkel szinte mindig csak ezt a 2 márkát hallom. Vagy visszaolvasva itt a gyk-n is többség ezeket írja.

Én igyekszem általában olcsóbbat venni, így megkérdezem, hogy az Ob tampon és az Always betét tényleg jobb is amennyivel drágább, hogy megéri sokaknak azt venni, vagy más oka van?

Esetleg van még itt olyan, aki más márkát használ?



2022. máj. 1. 09:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Én az Always-nek csak a legvastagabb, legnagyobb éjszakai betétjét használom, az valóban jól magába szívja a vért. Nappalra viszont nekem nem jött be, olyankor a Libresse Natural Care betétjét használom. Tampont nem szoktam használni, de anyukám is például mindig O.B.-t használ.
2022. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Bellatrix:3 ***** válasza:
Nekem a Tampax vált be a legjobban. Más márkát is próbáltam, nekem pl az O.B. egyáltalán nem vált be hiába a nagy hype körülötte. De kinek mi. Always betét éjjelre, sima fekete tisztasági nem tudom milyen márka. És ennyi
2022. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem próbálgatni őket, mert van hogy a beváltnak is változik a minősége. Nem szeretem az illatosítottat, és a műanyagosat. Így Alwaysből a Platinum és a soft (rózsaszínes csomagolású) jött be, de a Libresse a kedvencem. Emellett a Jessa sötétzöld, és a skin soft (halvány narancsos csíkos csomagolású) amit szeretek. Mostanában nagyon gyenge a vérzésem, így a normál elég. Éjszaka meg nem is vérzek egyáltalán. Nemsokára megyek kivizsgálásra, hogy van-e valami gond, lehet csak az idővel változott valami és normális. Nem tudom. Tampont mostanában emiatt nem is használok, hogy lássam a mennyiséget. Előtte ob megszokásból.
2022. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!