Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok. Segitség, mit...

16 éves vagyok. Segitség, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem barátommal összesen 4×. Ő volt az első nekem. Pénteken kiszakadt a gumi. De első szeretkezésnél sem véreztem, nincs nagy pénisz-e. Szóval lehetséges, hogy a szűzhártyám még megvan.Így sajnos belém élvezett, mennyi esélyem van a terhességre? 40napos a ciklusom, az elsőtől kezdve, és a ciklusom 7.napján történt. Elvileg nem volt peteérésem. Mennyi esélyem van a terhességre? Nagyon félek.
2010. szept. 16. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

erre azt mondanám, hogy vegyél be egy esemény utáni tablettát, de mivel az 72 órás, és a "baleset" meg már majd egy hete történt, így csak annyit tudok mondani, hogy imádkozzál.

én itt látatlanban nem tudom megmondani, hogy terhes vagy e (és a többiek se), de mindenképpen megvan rá az esély. menj el nőgyógyászhoz, majd ő megmondja.

2010. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha beléd élvezett akkor nagyon jó esélyed van rá hogy terhes lettél, miért nem vettél 72 órás tablettát legalább? Bár már késő... de elvetetni még el lehet, menj nőgyógyászhoz.
2010. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert kiszakadt, nem tehetek róla.....
2010. szept. 17. 09:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jon meg idoben csinálj terhességi tesztet és menj el dokihoz is.Legkozelebb használjatok extra eros extra sikosított márkás ovszert.A márkát azt nem írom ide de ha utána keresel biztos találsz. Nem tudom a barátod hány éves de ezen ne sporoljon ha nemi életet akar élni.Rengeteg gagyi ovszer van a piacon amit ingyen se fogadnék el.Hja és használni is tudni kell helyesen.Szerezz be esemény utáni tablettát is hogy kéznél legyen ha véletlenul valami.Ne utána kelljen futni a gyogyszertárakat és stresszelni.Sok szerencsét
2010. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. szept. 17. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:

először is vegyél egy terhességi tesztet

megnyugtatlak hogy kicsi az esélye a terhességnek, de tesztelj és majd írd meg az eredményt

szorítunk neked

pussza

2010. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:):)

puszi

2010. szept. 18. 15:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a terhességi teszt eredményed?
2010. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

2hét után mutatja ki, ez még csak egy hete történt.

Te meg ne a helyesírásommal foglalkozzál.

2010. szept. 19. 13:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Már van olyan terhességi teszt ami azonnal kimutatja.
2010. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!