Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi panasz, Segítség,15...

Hüvelyi panasz, Segítség,15 éves lányzó vagyok. Mit használjak?

Figyelt kérdés

Nyáron (júliusban) elterveztük a barátommal, hogy szeretnénk együtt lenni, és szóltunk édesanyámnak. Ő pedig elvitt nőgyógyászhoz. Kaptam fogamzást, de persze mentünk a Balatonra(ekkor még ugye nem szedtem, mert még nem menstruáltam abban a hónapban) és ott csináltuk óvszerrel. Azóta (június óta) járok nőgyógyászhoz..és annyi gyógyszert kaptam már, mint életembe SOHA!! Utoljára hüvelygombát mondtak..kaptam vmi mentolos kuppot..meg tejsavas öblögetőt..talán kezd javulni..

Ti mit javasoltok? Mit kéne használnom? Nagyon fontos lenne..már lassan fél éve szenvedek tőle : (

már azon gondolkoztam..hogy soha többé nemfogok meggyógyulni..és inkább elhagyom a világot :(


2009. nov. 30. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
De konkrétan mi a panasz? Mert azt nem írtad...
2009. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha hüvelygombád van akkor a párodat is kezelni kell meg téged is plusz az összes fehérnemütöket, törölközőt és lepedőt egyszerre kell lecserélni.


Különben bármikor visszafertőződhettek, nameg a pasidnak is tisztának kell lennie és amíg mindketten nem vagytok azok addig


NO SEX !!

2009. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha a panaszaid nem javulnak újra -é újra vissza kellene vele menned az orvoshoz talán az jobban tudna segíteni.A hüvely gomba nem játék,és legközelebb ne csináljátok v4zbe!
2009. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kaptam fogamzást.." ne haragudj, de ez nagyon vicces :).


Vissza a problémádra, a hüvelygombát csak úgy tudod biztosan kiírtani, hogy

- a párodat is kezelitek,

- amíg mind a ketten nem vagytok teljesen rendben, még óvszerrel se szeretkezzetek!

- a fehérneműdet, törülköződet, pizsamádat minden használat után (!) fertőtlenítő adalékkal minimum 60, de inkább 90 fokon kimosod, utána kivasalod.

- csak tiszta pamut fehérneműt hordj, tisztasági betéttel, amit napközben szükség szerint többször is cserélj, ha a folyásod nyomot hagyott rajta.

- WC-ülőkét, kádat minden használat után(!) fertőtlenítsd

- figyelj, hogy a gyógyszereket pontosan, előírás szerint használd, különben nem fog használni!

- ha a kúrát pontosan végigcsináltad és nem tapasztalsz javulást, vissza kell menni az orvoshoz, hogy másik gyógyszert írjon.

Remélem, segítettem.

2009. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maga a fogamzásgátló tabi is hajlamosít a gombásodásra,mivel a megváltozott hormonszín miatt gyengül a hüvelyflóra védelme.
2009. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!