Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő égő, viszkető...

Visszatérő égő, viszkető hüvely, negatív vizsgálatok. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hova forduljak, milyen vizsgálatot csináltassak, minden megvolt, minden negatív. Mégis folyamatosan (maximum néhány napra múló) hüvelybemenet, szeméremajak viszketéssel küzdök. A krémek, gyógyszerek ideig - óráig hatnak, minden kezdődik elölről. Már nem tudom mit tegyek, teljesen el vagyok keseredve
2022. máj. 13. 20:14
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Jajj de jó neked örülök neki :) Enyhültek a tünetek de már 2 hete szteroidos krémmel kenem, gondolom az visszafogja, de érzem hogy nem okés. Törlés után is ég. Sajnos nekem a hüvelyflóra helyreállítók nem segítenek
2022. máj. 15. 18:09
 12/29 anonim ***** válasza:
Olvastam hogy vannak már szájon át szedhető étrend kiegészítő hüvely flóra támogató tabletták. Nem próbáltad esetleg?
2022. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem, még nem hallottam ilyenről, hűha ennek utána kell néznem, köszönöm a tippet
2022. máj. 15. 18:29
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem rég kerültek piacra. Legalábbis énis csak mostanában hallottam róla.
2022. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nem lehet hogy hüvely szárazságod van? Csak mert most már én is arra gondolok hogy nekem az van. Napok óta figyelem a hüvelyem. Eddig piros volt,folyasom nem volt és akkor éreztem ezt az égő, feszülő érzést. Most viszont közeleg a peteérésem ilyenkor megvaltozik a hüvely váladék és látom hogy a hüvelyem falán is van. És most semmi kellemetlenséget nem érzek. Szerinted? Mi a véleményed?
2022. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva fogalmam sincs, már minden lehetséges 😀 mitől alakulhat ilyen ki? A rengeteg kúp, krém stb lehet az oka? viszont attól a szeméremtesten is tapasztalhatok égő érzést?
2022. máj. 15. 22:19
 17/29 A kérdező kommentje:
Most megszakértettem és olyan, mintha a húgycsőnyílás és a hüvely gát felé eső külső, kis kiálló része (ha ennek van értelme) lenne pirosabb
2022. máj. 15. 22:48
 18/29 anonim ***** válasza:

[link]



Ezt olvasd el. Igen, kívül is éghet,viszkethet.

2022. máj. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Fuu nagyon kedves tőled ez a sok infó. Ezt a gyógyszert tutira ki fogom próbálni. Az összetevői alapján majd csak nem tesz rosszat, legfeljebb nem használ. De erőteljesen bízom benne
2022. máj. 16. 07:44
 20/29 anonim ***** válasza:
Remélem. Veszteni valód nincs :)
2022. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!