Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő égő, viszkető...

Visszatérő égő, viszkető hüvely, negatív vizsgálatok. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hova forduljak, milyen vizsgálatot csináltassak, minden megvolt, minden negatív. Mégis folyamatosan (maximum néhány napra múló) hüvelybemenet, szeméremajak viszketéssel küzdök. A krémek, gyógyszerek ideig - óráig hatnak, minden kezdődik elölről. Már nem tudom mit tegyek, teljesen el vagyok keseredve
2022. máj. 13. 20:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Voltam dokinál. Micovag kúpot írt fel. Hát kíváncsi leszek. Majd jelentkezem. Te hogy vagy?
2022. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a kérdésed is, én ugyanúgy, van amikor fel sem tűnik, máskor meg szúr eléggé. Sajnos még nem volt időm gyógyszert venni és a dokimat sem értem el. Viszont megfigyeltem, hogy olyan mintha egyáltalán nem lenne hüvelyi folyásom,teljesen érintetlenek a bugyik😀 ez lehet vajon a szárazság tünete?
2022. máj. 17. 21:35
 23/29 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lehet. De nem vagyok orvos. :)
2022. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves Kérdező?
2022. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a kérdést, változóan. voltam mikroszkópos kenetvizsgálaton, ami azt mutatta ki, hogy a flórámban túl sok a ,,rossz" baci, illetve bakteriális vaginózisra utaló jelek vannak, viszont a sima tenyésztésk teljesen negatívak. úgyhogy csak flórahelyreállítót javasoltak, ami nem ért semmit kb, a canestennek van BV-re való kúpja, abból használom a 2.dobozt, utána még megpróbálkozom a sima flórahelyreállítókkal, ha nem használ, akkor vissza dokihoz, hogy valami keményebbet adjon. illetve egy kisebb méhszájsebet is találtak, de nem mondtak rá semmit, meg sem említették, én viszont azt olvastam, hogy fenn tudja tartani a folyamatos fertőzést. :( a legutóbbi menstruációm is fura volt, teljesen barna, illetve ilyen morzsásan/szemcsésen/homokdarabosan ürült :( de amúgy így ezzel a kúppal sokkal jobb
2022. aug. 28. 21:47
 26/29 anonim ***** válasza:

Én sem javulok. Amíg használok valamit addig jó utána mindig visszatér az égő érzés. Ezen kívül nekem semmi más panaszom nincs se folyás se más. De ez már kikészít. Most megyünk nyaralni amit majd végig szenvedek aztán utána neki fekszek a dolognak és elmegyek dokihoz. De nem hiszem,hogy jutok vele bármire is. Nekem konkrét kenet vételem nem volt csak amikor voltam rákszűrésen azt mondta a doki akkor megnézik azt a keretet minden kórokozóra is. Meg is mutatta a leletet nálam semmit nem találtak. Tökéletes volt minden ami azt mondta nagyon ritka egyébként...

Hát nem tudom mi tévő legyek...

Akkor fel írta a Klion tablettát azt mondta szedjem be én is és a párom is. De kérdem én,ha nincs semmi baci akkor minek szedjem be?! Vagy csak a hasára csapott hogy valamit adjon? Ezért ezt nem merem beszedni nehogy többet ártsak vele ,mert írja a betegtájékoztató,hogy candidát okozhat. Na már csak az hiányozna..

2022. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
engem is össze vissza kezeltek, hol gombára, hol bacira, mert nem tudták kitalálni, hogy a tök lehet. amúgy én javaslom, ha megteheted, hogy mikroszkópos vizsgálatra menj (nekem kb 50 ezer volt), ne sima tenyésztésre. a sima tenyésztés nekem sem mutatott ki semmit. illetve engem elküldtek hpv, std szűrésre is, nem tudom, hogy neked volt-e, de érdemes lehet megnézni az is.
2022. aug. 31. 14:32
 28/29 anonim ***** válasza:

Nem voltak ilyen szűrések. Az a helyzet hogy ezelőtt 4 évvel ugyanígy voltam. 3 évig szenvedtem. Akkor először trichomoas volt utána candida. De ugyanígy megmaradt ez az égő érzés és már akkor sem mutatott ki semmit a kenet. Ezért gondolom, hogy most ugyanez lehet a helyzet. Mert folyásom ,szag nincs..

Ha még fertőzés lenne akkor gondolom állandóan érezném az égő érzést,de van hogy 4-5 napig semmi.

2022. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy vagy? Én azóta is dokiról dokira járok. Voltam 1 másik dokinál őbis csinált kenet vételt. Az is negatív lett. Viszont a rákszűrésem vegyes baktérium flórát mutatott ki. Erre kaptak Fluomizin kúpot utána meg Lactinelle hüvelyflóra helyreállítót. Hát mit mondjak... olaj volt a tűzre. Most még rosszabb. Annyira ég a hüvelyem,hogy már az őrület kerülget. Nagyon elvagyok keseredve,hogy semmi nem használ és hogy meddig kell ezt még tűröm:(
2023. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!