Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet lelki oka annak hogy...

Lehet lelki oka annak hogy nem tudok lefogyni rendesen?

Figyelt kérdés

Talán nem is akarom,de nem tudom;) a lényeg hogy a lányok tetszenek.Amikor vékonyabb voltam(volt egy fogyásom,20kgt)akkor mindig pasik néztek meg.Félek tőlük.es minden ellenére eszek ahogy tudok hogy talán ne nézzenek meg semmi.Csakhogy így annak se kellek akinek kéne.egyszóval így senkinek.

Régebben megerőszakoltak,lehet ez is egy ok.de nem tudom mit tehetnék.jól akarok kinézni és mégse hogy ne akarjanak.


2022. máj. 15. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Túl kell tenned magad azon ami történt és eldönteni mit szeretnél. Azt is döntheted, hogy maradsz így, de akkor nem szabad panaszkodni.
2022. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkori nemi erőszak áldozatai között sokkal magasabb az elhízás, étkezési problémák kialakulásának aránya.

Összefügg a kettő, tudatalatt. De mélyebben csak egy pszichológus tudna segíteni ezen.

2022. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!