Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendesen étkezek és rendszeres...

Rendesen étkezek és rendszeresen sportolok mégsem tudok lefogyni. Reggelente megiszok egy kakaót (mert egy műtét óta fáj a torkom és csak a cukor segít, ezért iszom) és ennyi. Ötletek, hogy hogyan fogyhatnék le? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15/F vagyok és HARMINC kiló tulsúly van rajtam. Hetente négyszer másfél órát intentíven sportolok.

2017. márc. 8. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le az étrended reggeltől estig és megmondom. Valszeg amúgy az hibás
2017. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Reggelente egy kakaót mindig megiszok. Emelé szoktam enni egy kiflit vajjal (vagy ha van otthon extrudált kenyeret, rizskenyeret vagy hízlalósabb gabonapelyhet) ebédre mikor mit ha suliban kell ebédelnem: salátát, joghurtott, hotdogot. Ami a büfében van. Ha otthon vagyok és nincs itthon főt étel csinálok magamnak rizset amit magába eszek. Vacsorára pedig (ha nincs itthon főt étel) gyümölcsöt szoktam enni (alma, banán, narancs stb...).

Amikor írom, hogy hotdogot ebédelek az egy év alatt 2 fordult elő. A reggeli gabonapehely pedig havonta egyszer. Természetesen én is szoktam néha napján venni egy-egy csokit. Mindig megkérem édesanyám, hogy próbáljon kalória és zsírszegény kaját készíteni ami az esetek nagyrészében sikerül (ma pont szalonnás tésztát csinált).

2017. márc. 8. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rendes kajálás, szinte csak szemetet (gabonapehely, virsli) meg szénhidrátot (kifli, rizs) eszel.

Mikor eszel húst és zöldségeket?


Írjál étkezési naplót, 2 hét alatt ki fog derülni, hogy amiről azt hiszed, rendes, nem az, és ami szerinted évi 2-szer van, az rendszeres, csak észre sem veszed, és túl sok a szalonnás tészta és a hasonló kaják. A szalonnás tészta zsír meg szénhidrát.


Hidd el, nem a kakaóval van a legnagyobb probléma (mondjuk kérdés, mennyit iszol, 2 dl-t vagy egy litert).


A torkoddal pedig fordulj orvoshoz, nem írod, milyen jellegű fájdalom, de szerintem az üres langyos/meleg tea is segítene rajta. Nyilván azért fáj, mert kiszárad éjjel, arra pedig bármilyen langyos ital jó, a vízen kívül, mert attól valóban fájhat.

2017. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pocsék az étrended, ami megmagyarázza a túlsúlyt. Túl sok üres kalória, szénhidrát, kevés fehérje. Kifli, kakaó, gabonapehely, büfés kaják, rizs magában...

A torokfájásra pont a cukor nem jó, akkor már inkább méz, gyógyteák (gyömbér, kamilla, kakukkfű).

Ha meg akarsz szabadulni a túlsúlytól, csökkentsd a szénhidrátot, egyél több fehérjét (tojás, hús, sajt, túró). A zsír akkor hizlal, ha sok (gyors) szénhidrát is van mellé.

Tegnap láttam egy érdekes műsort a cukor káros hatásairól, a riporter 10 nap alatt fogyott 3 kilót, miután kidobott minden olyan ételt és italt, amiben cukor van.

[link]

2017. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!