Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, de diétázo...

Szeretnék lefogyni, de diétázok és tornázok, és nagyon roszul érzem magam valamikor. Hogyan kell rendesen csinállni?

Figyelt kérdés
Meghíztam 13 kiló. 2 hete minden nap tornázok 30,45,vagy 1 órát is.... mikor hogy. De az étkezést pedig ,,diéta,, szeruen tartom, tehát nem eszek zsíros ételeket, meg stb..... de már tegnap pl nagyon roszul lettem mikor tornáztam, émelyegtem, és nagyon roszul voltam :( Tanácsolták, hogy egyek túrót, kenyeret, joghurtot, tojást...de ezek pedig hízlalnak, és félek ha megeszem ezeket, akkor nemtornázom le és még jobban felszedek :( hogyan csináljam? Orulnék valami jó oldalnak is, mert nemtudom mi tévo legyek, és ezzel a módszerrel csak az egézségemet teszem tonkre :(
2014. febr. 26. 13:17
 1/4 anonim válasza:
2014. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert rosszul csinálod.


A zsírok alapvető és fontos tápanyagok, nagy hiba elkerülni a zsíros ételeket (gondolj bele, az ember félig húsevő, félig pedig növényevő -> a zsírok mindenképpen fontosak!)


Túró - nagy inzulinválaszt okoz, tényleg szerepe van az elhízásban

kenyér - keményítő, ez cukorrá bomlik le, erről tudja mindenki, hogy nagy inzulinválaszt produkál és egyértelmű hogy zsírraktározást indít el

joghurt ~ túró

ezeket minek ennéd?



Tojás - összetétele hasonlít a húshoz, az ember félig húsevő, alapvető táplálékunk miért okozna bármilyen problémát? A természetes táplálékát fogyasztó ember nem beteg, nem elhízott, a tojással nem lehet semmi probléma, elhízás tekintetében semmiképpen!



Mit tegyél? A felsorolt ételeid közül kizárólag a tojás jó. Valakik szerint a tejtermékek fogyaszthatók, szerintem logikátlan a fogyasztásuk (tejtermék eleve csak mezőgazdálkodás, állattartás óta van)


Tojás mellett még halat, gombát és húst egyél, és természetesen zöldségeket (félig növényevő is az ember!)

2014. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor a joghurt (aktivia) vagy tehén tej...ez rosz?? Nem kell ezeket ennem? és maga a tojás elegendo? Reggelire kiflit sonkával eszek, sok vizet, meg noi teát iszok, és ebédre levest, másodiknak meg valami húst stb... meg zoldet-salátát... és van mikor nemviszek be annyi kcalt, vagy zsírt, hogy roszul vagyok ha tornázok :(
2014. febr. 26. 13:52
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ehetsz joghurtot,és tejet is ihatsz,de csökkentett zsírtartalmút. Ehetsz rántottát (de abban van egy icipici zsír) meg ehetsz még főtt tojást.
2014. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!