Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mikor fognak rajonni az...

Mikor fognak rajonni az emberek, hogy a feherlisztes, szojas, sok kalorias update kajaktol soha nem fognak lefogyni rendesen, es nem sutemenyekkel kell eletmodot valtani?

Figyelt kérdés
Van fb n ez a norbis csoport. Beleptem kivancsisagbol. Mast se latni,hogy tulsulyos emberek edesseget,pizzat,hamburgereket, meg mindent esznek allandoan(tisztelet a kivetelnek), es varjak a fogyast. Mert azt hiszik,hogy megveszik az update alapanyagot, es akkor azt lehet korlatlanul. 1000-1500 kalorias vacsorarakrol toltenek fel kepeket, palacsinta hegyek stb, aztan buszken nyugtazzak a nap vegen, hogy ok eletmodot valtottak,mert update meregdragan fogyaszt...wtf???? Aztan olyan posztot is lattam,hogx valaki honapok ota veszi az update kajat, es it n fogyott,tobbiek meg biztatjak,hogy semmi baj, egye tovabb az update sutiket/kajakat a fogyas majd eljon..es akkor a kerdezo megnyugodva mondta,hogy jolvan akkor turelmesen var meg...ilEn hogy letezhet???? 10 eve meg oke...de ma itt ez az internetnek nevezett valami, olyan informaciokhoz/tudashoz juthat mindenki mindenrol amilyenhez akar. Erre a zsak penzt hordjak a Norbinak, mert az a liive vediojaban reszegen, elhizottan beadja a jo kis mondondojat azt ez eleg..vicc
2018. febr. 27. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Kit érdekel? Az a lényeg hogy én jól nézzek ki ;)
2018. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ennél még az is rosszabb amikor egy másik fogyis csoportban jönnek, hogy 2 hét alatt 20 kilót fogyott vagy 4 nap után 6 kilót..Egyik sem jobb.
2018. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Tudod, az emberek önbecsapási képessége eléggé végtelen...

Ha mindenkinek esze lenne és használná is, akkor nem lenne tele a Net ilyen "13 kilót fogytam 3 nap alatt" hülyeségekkel és iszonyú átlátszó fizetős kommentekkel...

Van, aki megveszi a drága fogyasztócsodát, nem fogy, de megveszi a másikat is, hátha azzal igen. Ijesztő, mennyire akarnak hinni az emberek a csodában, de hogy tegyen valamit, esetleg valamit megtudjon a test működéséről? Ugyan már.


A sütizések egyébként enyhén akkor is irritálnak, ha szafis semmiből vannak. Ilyen nőcis kis menü, a napban HÁROM különböző süti... Én igazán rendesen eszem a saját jó kis sütijeimet akkor is, ha fogyni akarok (hasznosak, laktatóak, tápanyagdúsak és nehéz kiiktatni őket, főleg, hogy nem is akarom), de ez még nekem is sok! Az a hipotézisem, hogy azt a mondjuk 1000-1200 kcalt, ami brutál kevés, megpróbálják azzal ellensúlyozni, hogy ők rebellisen sütiznek! Hiába éheznek, nem rossz nekik, hsz nézd, süti, akkor is, ha tojásfehérjéből, cukkiniből és rostból van, eritrittel megszórva (lehet, hogy kicsit sarkítok, de egyes recepteket elnézve nem feltétlenül nagyon)... Vagy nem tudom, miért van ez.

2018. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem Norbit akarom védeni, sosem ettem Update kajákat. De! Szerintem az nem az ő hibája, hogy egyes emberek tájékozatlanok, vagy inkább tudatosan az önámítást választják.

Én is voltam hülye, ami a fogyókúrákat illeti. Én nem a csodaszereknek hittem anno, hanem meggyőződésem volt, hogy fogyni szenvedve, és koplalva kell. Jól tönkre is vágtam vele az anyagcserémet, és szép kis jojó effektus alakult ki. Aztán amikor vettem a fáradságot, hogy utánanézzek valami olyan fogyókúrának, ami akár életmódváltásnak is tekinthető, és hosszú távon tartható, akkor választottam a kalóriaszámlálást (kínosan ügyelve a makrókra természetesen). Rengeteg dolgot kiiktattam a étrendemből, de sok olyan maradhatott, ami nem kifejezetten fogyókúrás, de okosan számolgatva beleilleszthető, ha néha elcsábulok.

Norbi módszerének is utánanéztem, és ő már nem egyszer megénekelte, hogy az update kajákat sem lehet két pofára zabálni. Hanem a kódokat használva, az ételei megfelelő mennyiségű adagjait fogyasztva próbál segíteni a laikusoknak. Az Update gyakorlatilag egy leegyszerűsített kalóriaszámlálás. Csak Norbi nem számolt azzal, hogy mekkora sötétség van ezen a téren a fejekben.

Szóval a feltett kérdésedre röviden csak annyi a válaszom, hogy mert az emberek hülyék, és lusták.

2018. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Én viszont 4 hónap alatt 20 kilót fogytam vele, 8 éve, azóta is tartom és mindent eszek.
2018. febr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Le lehet fogyni a norbis vackokkal is, éppúgy mint bármi mással.

Sütivel is le lehet fogyni, egészséges verzióval és hagyományossal is.

Nyilván feltűnt Norbinak,hogy az emberek nagy része borzasztóan sötét ilyen téren és bármit le lehet nyomni a torkukon ha azt mondod ettől lefogysz.


Pechére az emberek manapság kezdenek megvilágosodni,hogy mit is ad el Norbi egészséges kaja gyanánt.

Erre még jött Szafi is, aki valóban jó és egészséges termékeket gyárt, ez láthatóan nagyon szúrja szegénynek a szemét.

2018. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Eszem édességet, fehér lisztből készült termékeket, csokit is. Persze nem Norbisat, hanem normálisat. Mindig is vékony voltam. Ezeket is lehet enni, csak megfelelő gyakorisággal, mennyiségben.

A liszt, a cukor nem mumus.

A Norbi update meg üzlet.

A drága arckrémeket is megveszik, mert elhiszik, hogy eltűnnek tőle a ráncok, pedig nem tűnnek el semmitől sem.

Stb.

2018. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez van amikor az akarat gyenge emberek kihasználják.
2018. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És ez van, mikor az emberek összetévesztik az update működési elvét azzal, amire végül az egész üzletpolitikája épül. Az update kódokat használva garantált a fogyás és ehhez nem kell a méregdrága cuccait vásárolni.

Csak abból nem élne meg Norbi, hogy kódokba rendezte az élelmiszereket. A fogyókúrázó, egyébként rossz étkezési szokásokkal rendelkező emberek szeretnének jókat enni és ezt meglovagolta Norbi.

Most a Szafi a másik ilyen...

2018. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Buták .. máshogy sajnos nem tudom kifejezni magam.

Hiába ül az internet előtt ,hiába juthatna hozzá rengeteg információhoz,ha nincs agya amivel erre rájöjjön.

Egyes embereknek ez kell,beállni birkának a sorba,csak valaki mondja meg mit csináljon . Akkor is ha baromság és egy valag pénzbe kerül .Szerintem ne idegesitsd magad ezen ,teljesen felesleges ,nem a te problémád,bár meg tudlak érteni,az ostobaságnál kevés idegesitőbb dolog van . Itt a kérdéseknél is ,ha már egy mondat után kiderül,hogy menthetetlen az illető,nem is próbálok segíteni vagy a saját tapasztalatomat megosztani ,mert felesleges ,nem jut el az agyáig. Ilyesmi emberek ezek a norbi-fanatikusok is :D

2018. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!