Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire faj az elso nogyogyas...

Mennyire faj az elso nogyogyaszati vizsgalat?

Figyelt kérdés
Eddig minden honapban szenvedtem attol hogy amikor meg van annyira faj hogy az elviselhetetlen. ne mertem eddig nogyogyaszhoz menni mert hallottam hogy faj meg minden felet. anyukam viszont most ra vett hogy menjek el mert ez nem mehet igy tovabb.

2022. máj. 28. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%

Jézusom, ne egy vékonyka szövetdarab határozza már meg a szüzességet. 🤦 Hanem az első szexuális jellegű érintkezés egy másik emberrel (amibe az orvosi vizsgálat nem tartozik bele). De persze, nyugodtan riogassuk az összes fiatal lányt, nehogy a végén még nőgyógyászhoz menjenek, ha valami problémájuk van, mert a végén még a doki "elveszi a szüzességüket". 🙄

Tájékozódj már egy kicsit, mielőtt ilyeneket írsz, kedves tízes.

2022. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
hagyjátok
2022. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem lesz kellemes, az biztos.
2022. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Huszonegyedikszázad ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, de nekem annyira fájt, hogy nem tudott rendesen megvizsgálni (pl kacsa), remegve könnyekben úszva másztam le a székről…

Nem elijeszteni akarlak, de azért készülj fel, nem egy leányálom.

2022. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14

ettol félek én is hogy fájni fog és akkor el sirom magam. en amugy a legkisebb fajdalomtol is sirok . nagyon nem birom a fajdalmat.

13

hat euzt egyböl gondoltam

2022. máj. 29. 14:07
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Nagy valószínűséggel nem fog hüvelyen keresztül megvizsgálni. Egyébként a hüvelyi vizsgálatnak nem is lenne szabad fájnia, mert alig van ott idegvégződés. Nem szűzként tényszerűen nem fáj, csak kellemetlen a helyzet. A 14-es totálisan befeszült és ellene dolgozott.
2022. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hat nem is tudom ezek utan nincs sok merszem el menni
2022. máj. 29. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!