Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség. A hasam hangokat ad...

Segítség. A hasam hangokat ad ki már 1 hónapja. Menstruáció problémám is van mivel nem jött meg több hónapja.voltam már orvosnál.azt mondta ne pánikoljak ez természetes hogy ki marad. De nagyon furcsa hangokat ad ki a hasam nem tudom mitől????

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Neki nem elmaradt, hanem pont hogy rendellenes vérzése volt. Az orvos meg legyintett rá hogy "normális" az ő korában hetekig vérezni. Negyvennégy éves volt a kollegina amikor kezdődtek a tünetek. Hetek múlva szánta rá magát szegény hogy másik orvoshoz menjen, az megvizsgálta, és küldte is műtétre. Ha az első "orvos" nem húzza az időt, megúszhatta volna hogy mindenéét kipakolják. értsd: petefészke, méhe, mindene oda, utána meg kemó volt az agresszív daganat miatt. Már rendben van, de nem az első orvosának köszönhetően.
2022. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Úristen szegény:( mostmár félek :( én is
2022. máj. 29. 01:30
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

Nem kellene a kérdezőt rémtörténetekkel traktálni.

Ha az orvos azt mondta, hogy az ő korában a menstruáció kimaradás normális nyilván gyerekről van szó.

Kérdező, a vérszegénységed kezelve van? Ez önmagában is okozhatja ezt. Ha a hasad furcsa hangokat hallat, akkor emésztesz, vagy egyszerűen korog a gyomrod, mert éhes vagy. Nem fogyókúrázol?

2022. máj. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%
jaaa, hogy hazudni kéne a kérdezőnek, hogy oké ha leszarja az orvos. Értem.
2022. máj. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13# hát igazából a vérszegénységem, szedek vitaminokat stb.

De még mellé sokat stresszelek gondolom ez lehet a probléma.

Nem mert ha eszek akkor is hangokat ad ki...nem fogyó kurázom..

2022. máj. 29. 12:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező tini, és mèg nem állt be neki.
2022. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!