Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha jövőhéten kell...

Mit tegyek, ha jövőhéten kell megjönnie, és 600 km-es útra megyünk az iskolatársakkal?

Figyelt kérdés

A busz is necces, mert csak párszor állunk meg, és nem családdal megyek, hanem iskolatársakkal, tanárokkal. Azért nem úgy van velük az ember, mint családdal, meg most azért nem fognak óránként megállni, mert nekem cserélnem meg pisilnem kell (ilyenkor gyakran járok wc-re).

Főleg meg tele van tűzdelve programokkal az egész nap, ki leszünk purcanva, és ilyenkor pláne az első napokban alig van erőm, és ott is ugye a cserélés. Már a sírás kerülget folyamatosan, ha visszamondom, akkor meg én leszek a rossz, mert miattam nem megy más, az én helyem kimarad.


2022. jún. 3. 21:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
Buszon is van wc.
2022. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
6%

Bár férfiként nincs személyes tapasztalatom, de úgy tudom, hogy a menstruációs kelyhet akár 12 órán is lehet használni egyhuzamban. A gyakori vizelésre mondjuk nem megoldás, de legalább a vérzéssel nem kellene bajlódnod nap közben, mert kibírnád a szállásig.

De egyébként ennek nem kellene ekkora tabunak lenni. Nekem is rendszeresen elmondják a barátaim, ha éppen menstruálnak és ez valahogy befolyásolja a napunkat. Egyszerűen úgy alakítjuk a dolgokat, hogy minimalizáljuk a problémáikat. Ez egy természetes folyamat.

2022. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Úgyis megálltok egy benzin kútnál egyébként...ott gyorsan megtudod oldani a dolgot (bár nem tudom mennyire gyorsan lehet, férfi vagyok).
2022. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%

Tampon plusz betét, minden alkalommal cseréled. Vegyél be plusz vas tablettát és legyen nàlad görcsoldó.

Vagy lemondod előző nap betegségre hivatkozva, pl láz és hasmenés

2022. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
6%
Pár szem fogamzásgátló megoldja, ha már szedtél régebben olyat szedj be. Vagy előbb megjön vagy kitolja egy hétre is akár.
2022. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%

"menstruációs kelyhet akár 12 órán is lehet használni egyhuzamban"


Férfiként mondom, hogy próbálj ki te egy olajos beöntéssel 12 órát a seggedben.

A minimum, hogy belédrohad a cucc, egy nőben ugyanígy a vér!


Annak nem azért van kifolyó nyílása, hogy vissza legyen tartva testmelegben!

2022. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
5. Nagyon ostoba tipp...
2022. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

ma 22:02


A legtöbb nő szerint a kehely kényelmes, a vérrel pedig semmi se történik, mert vákuumot képez a kehely, így a vér "friss" marad. Ellenben, ha már kifolyik, mert akkor egyből elkezd alvadni és bomlani a levegőn. Nem a seggemből húztam elő random, amit írtam, hanem azt adtam tovább, amit nőktől hallottam.

2022. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
20%

De ti pasik minek irtok ide?

Mind hülyeséget irtatok

2022. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

6.


Ezek a hivatalos, szakmai ajánlások is. Míg a tampont 2-3 óránként érdemes cserélni, a kelyhet 6-12 óránként is elég tisztítani a vákuum miatt. Sőt, még egészségügyileg is biztonságosabbak is, mint a tampon.


[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=kxkKTnwUMfA&ab_channel=hormo..

2022. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!