Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 80 napja késik a...

Lassan 80 napja késik a menstruációm mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és 15 évesen jött meg először. Még nem állt be teljesen szóval mindig változó hogy mikor jön meg de ez egészséges hogy ilyen rég jött meg? Nagyon félek. Tudok valamit csinálni ami segít abba hogy megjojjon?
2022. jún. 5. 11:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
És az nem lehet az oka hogy túl sokat stresszeltem? Most lesznek vizsgák a suliban és egy fiú miatt is elég sokat stresszeltem. Ez nem lehet az oka?
2022. jún. 5. 12:07
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
De, egyértelműen lehet. Nem biztos, hogy ettől van, de lehet.
2022. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%
52 kg/168cm túl sovány, nem csoda, hogy kimarad meg 15 évesen jött meg először. Ha mindig ilyen vékony voltál érdemes lenne beszélni a háziorvosoddal és a nőgyógyászoddal a testtömegedről és a menzeszedről. Ne legyen igazam, de nagy eséllyel pajzsmirigy- és hormonproblémáid vannak!
2022. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nemtudom pontosan mit jelent az de most az eddiginél megjobban félek.
2022. jún. 5. 12:30
 15/22 anonim ***** válasza:
67%
Szorongó vagy, keress a szüleiddel pszichológust. Mitől félsz?
2022. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy vannak ilyen problémáid, de ezek jól kezelhetők általában, emiatt nem kell "mégjobban félned".
2022. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem félni kell, hanem orvoshoz menni.

Ingyenes ellátás van, az USÁban ezért összetennék a két kezüket és hálát adnának a jó Istennek

2022. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

15-os nemtudom miből gondolod hogy szorongó lennék. Egyáltalán nem vagyok.

16-os és mivel lehet kezelni. Vagy hogyan?

Egyébként azért is vagyok ennyire vékony mert 9 évig táncoltam és hiába híztam mindig lemozogtam. Illetve ilyen a genetikám.

És neharagudj tényleg nem bunkósagbol írom és könnyen lehet hogy igazad van de ennyiből nemhiszem hogy megtudod állapítani, hogy nekem ez a bajom. Nagyon sok helyen olvastam hogy 16-17 évesen az hogy pár alkalom kimarad normális és valaki azt írta hogy az orvosa mondta hogy ez normális. A súlyom pedig tényleg mindig ennyire kevés volt, sőt 1-2 éve "híztam" mert előtte még kevesebb voltam

2022. jún. 5. 19:41
 19/22 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy most hirtelen baromian tudod, hogy normális, 10 órával ezelőtt még kérdést írtál ki, miszerint nagyon félsz. Meg amikor valaki felvetette a hormonproblémát, attól a két szótól is hirtelen még jobban féltél.
2022. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem normális, hogy 4 hónapja nincs menzeszed

Menj orvoshoz!

2022. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!