Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért féltek sokan, hogy a...

Miért féltek sokan, hogy a COVID-oltás bekavar a ciklusba? Miért baj egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tavaly, amikor mentek az oltások a covid ellen, csak olvasó voltam, de rengeteg volt az ilyen kérdés, eszembe jutott.

De az okát nem értem, miért számít olyan bajnak, ha az oltás megkavarja a menstruációs ciklust és nem akkor/nem úgy jön meg? Milyen kár van belőle? Vagy miért tartottak tőle sokan?



2022. jún. 12. 19:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%
:D hányszor írjuk már le neked te fogyi, hogy mindenki tudja, hogy bezavarhatja a ciklust, de aki tanult biológiát az tudja, hogy ez semmiféle problémát nem okoz még akkor sem, ha leírod az összes anonim fórumon, hogy “mindmeghalunk az ótástó”
2022. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

Összekeversz valakivel, "biológus". Én nem a "fogyi" vitapartnered vagyok.

Én csak belinkeltem ezt. Aki tud olvasni, az elolvassa.

Amúgy mindenki azt hisz, amit akar, bár hinni a templomban kell, a tények meg csak vannak.

Oltást meg annyit adathatsz be magadnak amennyit akarsz...

2022. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jön ez ide, hogy ki oltatja be magát és ki nem? :) látom kötelességednek érzed, hogy kötekedj, kár hogy ilyen intelligencia szinttel ez megy igazán
2022. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Mert látszik, hogy oltáspárti vagy, azok szoktak kioktatni másokat.

Itt te kötekszel folyamatosan. Nem én foyatékozok le más hozzászólót.. Úgyhogy hagyjuk is, ki az intelligens...Bagoly mondja a verébnek, hogy nagyfejű...

2022. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
De én búcsúzom is, hülyékkel nem vitázom, mert az olyan, mint galambbal sakkozni...Pápá!:-D
2022. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%

Juj de megmondtad, kár hogy a saját igazad sem sikerült bebizonyítanod, csak azt, hogy te kezdtél el vitatkozni és kioktatni másokat, nem egy oltáspárti :)


Remélem bioszt tanulni mész, rád fér, fel a fejjel!

2022. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Mert a rendszeres, időben történő, megfelelő mennyiségű menstruáció az egészség, termékenység egyik jele.
2022. jún. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

Bingó:D Magyarázd el ezt egy értetlennek:P Kár ezzel vergődni.Imádják sokan mikor kimarad nekik majd elönti őket a vér literszámra:D

Az egészséges mer aszonták a sájzernél.Oszt nemrég derült ki miután 55000 oldalt a kísérleti eredményekből feldolgoztak hogy mennyi bajt okozott főleg terhes nőknek és a ciklusokat mennyire tönkre vágta tartósan.

Azt is perrel kellett kikényszeríteni mert tudták hogy mennyire tré a löttyük de azért még pár emberbe belenyomták.

2022. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13%
Na megszólalt a következő ostobenkó :D ti élvezitek, hogy a tudatlanságotokkal kérkedtek?
2022. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%
A többség azért tart attól, hogy megzavarja az oltás a menstruációs ciklusát, mert fél attól, hogy később nem lehet gyereke. Én ettől a mellékhatástól egyáltalán nem féltem, ugyanis gyereket nem akarok, értelmes nő pedig nem problémázik egy menstruáció miatt. A többi mellékhatást viszont nem akartam vállalni, ezért nem oltattam be magam.
2022. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!