Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menstruációm 11napja...

Megjött a menstruációm 11napja azóta tart.Elég durva alhasi görcsöm van mellette enyhe mell fájdalom. Jövő héten keddre kaptam időpontot nogyogyaszhoz de Elegge felek.. Volt már hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 00:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Felre értés ne essék nem normálisan verzek csak nagyon minimalisan szinte semennyire sem ezért furcsállom a dolgot
2022. jún. 24. 18:21
 12/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen megnyilvánulás:


"A manuális vizsgálatot biztosan nem ússza meg"


NAGGYON káros, már önmagában is. Ha lesz is manuális vizsgálat, az azért lesz mert információtartalma van, és mert szükséges.


Ez nem egy végtag-amputáció vagy kopaszra borotválas amit meg kell úszni !!!


A válaszoló valószínűleg szűz, irtózik attól hogy bármi/bárki is egyszer behatoljon a vaginajába (különös tekintettel a férfiakra). Sajnos neki segítségre van szüksége. Vélhetően bántalmazták. De segíteni csak azon lehet, aki HAGYJA.


Kérdező, a döntésben egyedül Te vagy jogosult. Igaz, hogy én egy szőrösseggű pasi vagyok, de ha csak emiatt ítéled kevésbé relevánsnak a válaszaimat, akkor felmerül veled szemben a "szexizmus" vádja.


Mihamarabb kívánok neked jobbulást, és képességét a bölcs döntés meghozatalára.


Yours faithfully

Peter

2022. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12

""Az ilyen megnyilvánulás: "A manuális vizsgálatot biztosan nem ússza meg" NAGGYON káros""

Miért lenne káros? Ki nem akarna megúszni egy kellemetlen vizsgálatot, ha kicsit is elkerülhető???

Amúgy tévedtél minden szempontból: nem vagyok szűz (nagyon régóta), nem írtózom a szextől, nem bántalmaztak, nincs szükségem segítségre. :)

2022. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Oké

Örülök, HA valóban tévedtem. Kérlek mondd el, hogy mi kellemetlen a manuális vizsgálatban.


Illetve kifejthetnéd azt is, hogy szerinted miért van rendben ha egy teljesen normális rutinról úgy beszélsz, mintha szörnyű kín lenne.


Szerintem a legtöbb csaj inkább bevállalna havi 5 manuális vizsgálatot, mint 1 menstruációt.

2022. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Hogy vagy ?
2022. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szia! Elmúlt minden szerencsére nem mentem nőgyógyászhoz mert azt mondták egyszer minden nőnek belefér valószínű a sok stressz miatt húzódott eléggé sok rossz dolog érintett mostanában valószínű az okozta picit fájdogál még a hasam de azon kívül rendben van úgy gondolom
2022. jún. 28. 16:22
 17/21 A kérdező kommentje:
Viszont van barátom igen szoktunk védekezni de most megszakítással védekeztünk kérlek senki ne ítéljék el érte bárkivel előfordul szerintem de nem ment belém semmi mivel megszakításos dolog volt azért is ijedtem meg egy picit
2022. jún. 28. 16:28
 18/21 anonim ***** válasza:

17

Azért a megszakításos módszert én nem erőltetném, nagyon könnyen baj lehet belőle. Legalább egy gumit húzzon már a párod.

2022. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele!
2022. jún. 29. 00:27
 20/21 anonim ***** válasza:

"Kérsz egy sürgősségi beutalót azzal azonnal fogadnak ahogy odamész."


De igen, simán, volt benne részem

2022. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!