Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájhat a szextől a méhnyakam?...

Fájhat a szextől a méhnyakam? Vagy mi volt az ami fájt?

Figyelt kérdés

első szex nagyon jó volt. még aznap csináltuk egyszer és elkezdett fájni valami belül a jobb oldalamon. mondom állj ez fáj. pózt változtattunk és csináltuk tovább. nem volt semmi baj. utána megint éreztem hogy fáj jobb oldalamon belül valami...végül megint pózt váltottunk majd abbahagytuk.

kiváncsi voltam hogy mi fájt ezért este felnyúltam magamnak hogy kitapogassam.hát a méhnyakam eléggé fáj ha hozzáérek illetve megnyomom. lehet csak bebeszélem magamnak...de ez alapból is kellemetlen fájó érzés lenne nem? vagy mi az amit megnyomhattunk szex közben és fájt?:S


2010. szept. 20. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A méhnyakadig nem tudsz felnyúlni, max a méhszájat érezted. Ha nagyobb a barátod hímtaga, akkor fájhat, de az is lehet, hogy mondjuk méhszájsebed van - de ha most vesztetted el a szüzességed, nem hinném.
2010. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Méhszájad
2010. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább a petefészked fájhatott szerintem. Valamiképpen összefüggésben van, de nem emlékszem, hogy.
2010. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen a petefészkem fájt.

kiderült hogy cisztás a jobb. úgyhogy azért.:S

köszi a válaszokat :)

2010. szept. 23. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!