Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? (Lennt kifejtem)

Ez normális? (Lennt kifejtem)

Figyelt kérdés

Próbáltam felnyúlni, de nem tudok. Olyan mintha nem lenne hova. Felraknám az újjam, csak olyan mintha ott lenne egy fal?


Hogy fogok én egyáltalán tampont felhelyezni, ha nincs hova? Ez normális vagy rosszul csinálom?...



2022. jún. 27. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Szűzhártya. Normális.
2022. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Normális, a hüvely nem egyenes, ha mozgatod az ujjad tovább fog menni, illetve ha teljesen bedugtad az ujjad, akkor a méhszájadba ütköztél, a hüvely nyugalmi állapotban 8-12cm.
2022. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha óvatosan, de határozottan csinálod, akkor be tudod dugni az ujjad. Próbálgasd tovább.
2022. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már több hónapja probálgatom, köszönöm az értelmes visszajelzéseket, remélem sikerülni fog, és nincs semmi baj.
2022. jún. 27. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha a menstruációs vér ki tud jönni,akkor nincs baj.


Van olyan, hogy átjárhatatlan szűzhártya. Azt meg szokták műteni,mert ott a menstruációs vér se jön ki,hanem pang.


Szóval ha vérzel,akkor minden oké. Max nem használsz tampont.

2022. jún. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Folyt.

Ha pici a lyuk,de felmegy a tampon,azzal számoljál,hogyha megtelik vérrel,sokkal nagyobb,szélesebb lesz. Nem biztos,hogy ki fogod tudni venni szűzhártya sérülés nélkül!

2022. jún. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nem elérhető a kérdező.

- Ha valaki kiír egy kérdést, nem érteném miért törli magát.

- Ha mások törölték, igazságtalan lett volna, mert semmi rosszat nem írt.

2022. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!