Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális dolog, más is így...

Ez normális dolog, más is így van, vagy nem? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Ha éhes vagyok ( akár pl reggel), és mondjuk valami péksütit eszem, (vagy egyszerű szénhidrátos dolgot), akkor kajakómás leszek és felmegy a pulzusom, rossz közérzetem lesz.

Figyelnem kell arra is, hogy ne legyek nagyon éhes, mert akkor szédülök, és ha az után eszem, szintúgy rosszul leszek. Csak akkor nem vagyok rosszul ha összetett szénhidrátos ételt eszem, aminek alacsony a glikémiás indexe.

Kérdésem az lenne, hogy más is van így, vagy ez esetleg inzulinrezisztencia? Persze, nem zavar, hogy egészségesen kell étkeznem.

Szeretném magam kivizsgáltatni természetesen, csak legyen vége lassan a Covidnak.

Köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 5. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet koze a vercukorhoz, erdemes lenne kivizsgaltatni magad. Vagy glutenerzekenyseg is lehet, ha legfokepp olyan kajaktol van, ami glutenos.
2021. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is kb. így volt elég sokáig, amíg ki nem derült, hogy IR-es vagyok és még gluténérzékeny is... Úgyhogy van rá esély, hogy ezek egyike, vagy mindkettő fennáll. Szerencsére megfelelő táplálkozással orvosolható.
2021. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!