Merlotte kérdése:

28. napon negatív teszt. Mikor vegyem be a menstruációt meghozó gyógyszert ( norcolut)?

Figyelt kérdés

Hülyeségnek tartom ezt az egészet, azt hogy itt kérdezősködni, mert minden ember egyedi.. Viszont most aggaszt a dolog, és a dokit sem tudom felhívni. Szóval, már egy éve orvosi segítséggel szeretnénk kisbabát. Sajnos az én szervezetem abszolút nem működik, peteérése az elmúlt egy évben egyszer volt... Még lombikra nem járunk, hanem gyógyszeres kezeléssel próbálunk vmit elérni.MInden ciklus végén norculut gyógyszert szedek hogy megjöjjön időben ( természetesen ultrahangos megfigyelések alatt). Eljött a december és a doki azt mondta még 2014 elején hogy egy éven belül várhatjuk az eredményt. SZóval December, és karácsony.. ráadásul elvileg az a bizonyos peteérés pont 24.-re esett, és a jónás nap pedig 27.-re, a gyógyszereket szedtem, és éreztem is hogy működik a petefészkem mert szurkált felváltva egész hónapban. Nyugodt stresszmentes körülmények között 2 naponta voltunk együtt párommal. Elhatároztam hogy hiszek a csodában, és a Jóistenben és az angyalokban és hiszem hogy most sikerülni fog. Ezért az előre eltervezett 28. nap előtt egy héttel nem is kezdtem el szedni a norculutot mivel tulajdonképpen nem szerettem volna hogy megjöjjön, mert baba lesz :) , Most elérkezett a 28. nap, negatív teszt, és nincs mensturáció, nem érzek semmit nem feszül a mellem,nem görcsöl a hasam, csak most hajnalban egy óriási nyilallást éreztem a méhemben.

Bocsi a regényért... jólesett leírni :)

Szóval a kérdés, meddig várjak a norcoluttal?Meddig várjak most a pozi tesztre? :(

Szerintetek...



2015. jan. 10. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En biztos varnek meg egy hetet.

28. napon meg negativ, siman lehet meg pozi.

Orvos mikor lesz majd?

2015. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, hát a dokit hétfőn majd felhívhatom, de ő igazából nem nagyon hisz abban hogy a jelenlegi helyzetben összejön :( " mert az értékek nem megfelelőek" ezért sem küld el még lombikra... szóval ő úgyis azt mondja hogy szedjem meg a norculutot, mivel így volt eddig is... :(
2015. jan. 10. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy uh-ot azert megerne egy het mulva, szerintem.
2015. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha eddig nem tetted, most már ne kezdd el a norcolutot, hátha megjön magától, vagy pozi lesz a teszt. De nem értem a dokidat, mire vár? Csodára? Mert a norcolut nem csinál peteérést. :-(

Nem tudom arra kaptál-e valamit, a nődokik általában clostival szoktak próbálkozni. De egy év hosszú idő még azzal együtt is, ha bármit is használna, már babáznál.

Volt valamilyen vizsgálatod a rutin nőgyógyászatin kívül? Átjárhatósági, hormonlabor, párodnak volt spermavizsgálat?

Bocsi hogy ennyit kérdezek, de sajnos az a tapasztalatom, hogy nődokik nem igazán értenek a meddőségi kivizsgálásokhoz, vagy csak nem foglalkoznak vele rendesen. :-(

Ha hormonproblémád van, szerintem jobban járnál egy erre specializálódott endokrinológussal, aki kiderítené miért nincs peteérésed, és az alapbetegségre kapnál kezelést. Megúszhatnád vele a hormonturbókat és a norcolutot is.

2015. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed, endokrinologus-nögyogyasz a doki és nagyon sok fajta gyogyszert szedek elsősorban a különféle hormonjaim rendbe hozatalára, tsh,fsh,prolactin, és ezek utan jöhet majd csak a progeszteron potlas a clostyval. Ha most sem fog sikerülni, szeretnék.lombokra menni mindenképpen..,csak ahhou esküvő kell :( és parom még nem kérte meg a kezem,én meg nem akarom felhozni ezt a témát..
2015. jan. 10. 18:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Jah és igen páromat is kivizsgálták nála szerencsére minden rendben.
2015. jan. 10. 18:40
 7/8 Manka68 ***** válasza:
Nem kell esküvő a lombikhoz. :-)
2015. jan. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos muszáj, bagy bejegyzett élettársi kapcsolat :( elhiheted hogy utána jártam már több helyen :(
2015. jan. 11. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!