Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tejcsorgás miatt holnap lesz...

Tejcsorgás miatt holnap lesz egy Prolaktin hormon szint mérésem vérvétellel, viszont esemény utáni tablettát kéne bevegyek, összefügg a kettő?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek, nagyon be vagyok pánikolva. Folyik a tej mind a kettő mellemből, erre kaptam időpontot holnap reggelre, kimondottan csak a prolaktin szintemet fogják nézni, viszont hatalmas baleset történt és belém élvezett a párom. Nem tudom, hogy igy teherbe eshetek e, elvileg nagyon kicsi az esélye, mivel igy meddők szoktak lenni a nők, ha folyik a tejük. Sose voltam még terhes. Bevegyem a tablettat??? Más értékeket fog mutatni a hormon szintem ha beveszem??? KÉRLEK SEGITSETEK

2022. júl. 7. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!