Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki hogy nőként sosem használ...

Ciki hogy nőként sosem használtam tampont? inkább a másik nemet kérdezném Kifejtem lentebb

Figyelt kérdés

Nekem a koromhoz képest mindig érettebb volt a testem. Már 10-11 évesen cicisedtem és meg is jött nekem. Persze, van akinek előbb jön meg, de anyukámék korában ugye ez azért később történt meg.



Maga a kérdés az lenne, mennyire ciki hogy életemben nem használtam tanpont? Tudom hogyan kell, csak egyszerűen szerintem nem egészséges órákon keresztül benntartani a vért. Vagy csak én vagyok így egyedül? Voltam egy kedves hölgy nőgyógyásznál, ő sem javasolta nekem. Párom megért, plusz én alapból nagyon érzékeny vagyok és szűk, így úgy voltam vele hogy ezzel a lehetőséggel nem élek. Szerintetek undorító, vagy ciki?



2022. júl. 8. 08:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, ciki
Nem, nem ciki
Sok nő nem hasznàl
44 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne ez ciki? Sokan nem használnak, azt használj ami neked kényelmes:D
2022. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1. Igazából arra vagyok kíváncsi mi a férfiak véleménye. Sokan mondják hogy vérben is harcolnak, de ugye vannak olyan nők akiknek ez az időszak eléggé kellemetlen. De nem is ez, hanem a vér mennyisége. 😅
2022. júl. 8. 08:23
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Én sem használok, mert félek, hogy beleakad a spirálom jelzőszálába, és azt nem lenne egészséges megrántani.
2022. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Párkapcsolatban miért érdekel, más pasik mit gondolnak?
2022. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4. Egy általános vélemény érdekel. Esetlegesen ez probléma? :)
2022. júl. 8. 08:29
 6/29 A kérdező kommentje:
3. Spirál mellett nem is szabad? Esetleg tudok írni?:)
2022. júl. 8. 08:32
 7/29 anonim ***** válasza:
41%
Nem probléma, csak nagyon furcsa.
2022. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7. Nem értem? Miért kellene más véleményére adnom? Ugyan már.

Ez is csak arra megy ki, hogy ki tudd jelenteni hogy minden nő olyan, stb. Mert ebből a válaszból ez jön le. :)


Én csak igyekszem a páromnak mindenhogy megfelelni. Nem mást szeretnék keresni. :)

2022. júl. 8. 08:37
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Az én feleségem sem használt (amikor még olyann korban volt). Nekem semmi problémát nem okozott.

Nagyon-nagyon kevés az a férfi, aki szereti a "vérfürdőt" a hímntagján.

2022. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

"Nem értem? Miért kellene más véleményére adnom? Ugyan már."


Nő vagyok. Nem értem, ha a párodat nem zavarja - hozzáteszem, semmi joga, hogy zavarja, mert ez a te döntésed -, miért érdekel, hogy idegen faszik mit gondolnak? Mondtad neki, hogy "muci, megkérdezem gyakorin, hogy mások, főleg férfiak mit gondolnak arról, hogy mit használok menzesz alatt"?

2022. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!