Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki hogy nőként sosem használ...

Ciki hogy nőként sosem használtam tampont? inkább a másik nemet kérdezném Kifejtem lentebb

Figyelt kérdés

Nekem a koromhoz képest mindig érettebb volt a testem. Már 10-11 évesen cicisedtem és meg is jött nekem. Persze, van akinek előbb jön meg, de anyukámék korában ugye ez azért később történt meg.



Maga a kérdés az lenne, mennyire ciki hogy életemben nem használtam tanpont? Tudom hogyan kell, csak egyszerűen szerintem nem egészséges órákon keresztül benntartani a vért. Vagy csak én vagyok így egyedül? Voltam egy kedves hölgy nőgyógyásznál, ő sem javasolta nekem. Párom megért, plusz én alapból nagyon érzékeny vagyok és szűk, így úgy voltam vele hogy ezzel a lehetőséggel nem élek. Szerintetek undorító, vagy ciki?



2022. júl. 8. 08:12
1 2 3
 21/29 NTBS ***** válasza:
93%
Nem ciki, ez minden nőnek egyéni döntése.
2022. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
52%

A #13 pontosan leírta azt, amit én is gondolok. :)


"Ha nem akarsz tampont használni semmi gond, csak ne találj ki mellé önigazoló meséket. Egyrészt mert eleve nincs szükség rá, hogy megindokold, másrészt meg hülyeség. Ha mondjuk lesz egy lányod akkor majd neki sem engeded a tampont, mert te kitaláltad, hogy nem egészséges? Ha ő utálja majd a betétet akkor is csak azt kap, hadd szenvedjen, mert te azt szereted?"



Nekem is ez a benyomásom, olyan kognitív disszonancia elnyomása jellegű a kérdés...

2022. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
35%
Rohadtul nem vagyok tökéletes, de ez nagyon durva.
2022. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
78%
Én sem használok és soha nem is használtam
2022. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
57%
Én sem használok férfiként, bár nem értem, miért érdekel téged a férfiak véleménye.
2022. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen a magánügyed, ebbe még a párodnak sincs beleszólása. Azt használd, ami neked megfelelő. Ha elég a betét, akkor semmi gond nincs vele.
2022. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem ciki. Nekem férfiként irreleváns, hogy épp mit használsz, az fontosabb hogy jól érezd magad.

Régebb mikor nagyon fűtött a vágy, akkor párom szex előtt tampont használt, hogy tudjunk orális szexel kezdeni (én úgy bevállaltam ilyenkor is)(bocsi, ha ilyen részletekre már nem voltál kiváncsi). Az úgy jó volt, de ha nem tette volna, akkor sem nehezteltem volna rá. Meg talán kényelmesebb volt, hogy nem íródtak felül az úszós programok.

29F

2022. júl. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egy férfinak teljesen mindegy de még egy nőnek is, hogy a másik mit használ.


Azt nem értem, hogy mi az, hogy igyekszel a párodnak megfelelni, ez, hogyan kapcsolódik a kérdéshez?

2022. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
60%
Én a páromnak sem akarok megfelelni. Egyenrangú partner akarok lenni, én sem szólok bele, hogy milyen tusfürdőt használ, vagy milyen alsógatyát hord. Ezt pedig visszafelé is elvárom, hogy fogadjon el alapvetően olyannak, amilyen vagyok. Olyan bugyit hordok ami nekem kényelmes, és tampont használok, mert nekem az a jobb. Néha betétet, mert vannak olyan helyzetek amikor azt sokkal könnyebb cserélnem. De az én döntésem, nem pedig az övé. Egyébként pont nem érdekli mit használok.
2022. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!