Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki hogy nőként sosem használ...

Ciki hogy nőként sosem használtam tampont? inkább a másik nemet kérdezném Kifejtem lentebb

Figyelt kérdés

Nekem a koromhoz képest mindig érettebb volt a testem. Már 10-11 évesen cicisedtem és meg is jött nekem. Persze, van akinek előbb jön meg, de anyukámék korában ugye ez azért később történt meg.



Maga a kérdés az lenne, mennyire ciki hogy életemben nem használtam tanpont? Tudom hogyan kell, csak egyszerűen szerintem nem egészséges órákon keresztül benntartani a vért. Vagy csak én vagyok így egyedül? Voltam egy kedves hölgy nőgyógyásznál, ő sem javasolta nekem. Párom megért, plusz én alapból nagyon érzékeny vagyok és szűk, így úgy voltam vele hogy ezzel a lehetőséggel nem élek. Szerintetek undorító, vagy ciki?



2022. júl. 8. 08:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

10. Egy általános kérdést tettem fel, hogy ők hogyan látják. De ha csak kötekedni jössz, akkor légyszi ne itt. Van sok kérdés, ahol annál inkább lehet. :)


Szép napot.

2022. júl. 8. 08:47
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
És ha azt mondják, undorító, akkor váltani fogsz, vagy szégyellni magad?
2022. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%

Azt használsz amit akarsz. Hála az égnek, hogy ilyen sokféle lehetőség van, mindenki kiválaszthatja a magának legmegfelelőbbet.

Ha nem akarsz tampont használni semmi gond, csak ne találj ki mellé önigazoló meséket. Egyrészt mert eleve nincs szükség rá, hogy megindokold, másrészt meg hülyeség. Ha mondjuk lesz egy lányod akkor majd neki sem engeded a tampont, mert te kitaláltad, hogy nem egészséges? Ha ő utálja majd a betétet akkor is csak azt kap, hadd szenvedjen, mert te azt szereted?

A szex pedig nem értem hogy jön ide. Ilyen szempontból miért lényeges, hogy mit használsz? Vagy gondolod aki tampont használ a ilyenkor nem veszi ki? Vagy te nem mosdasz meg előtte, hanem úgy totálba véresen dobod szét a lábad? Hát... Fúj...

2022. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem ciki. Mindenki azt használ, amit akar. Én csak akkor használok tampont, ha vízbe megyek, mert szerintem is sokkal egészségesebb és kényelmesebb a betét. Ahhoz pedig úgysincs köze senkinek, hogy használ-e a másik nő tampont.
2022. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
12. Általános vélemény. Ennyi.
2022. júl. 8. 09:20
 16/29 A kérdező kommentje:

13. Ha nem érted a kérdést, nem az én bajom..


Ha úgy van, sok nő naponta 2x is zuhanyzik, szerintem ez okés. Én is így szoktam.

2022. júl. 8. 09:20
 17/29 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj az ilyen általános férfi vélemény nyalizással, hogy így is vannak olyan férfiak, akik azt hiszik, van az ilyenbe beleszólásuk, és ezzel csak ezt erősíted. "Nézd, itt egy nő kapcsolatban, és így is kell neki idegen pasik elismerése."
2022. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

17. Elismerés nem kell, sosem vágytam rá. Maximum a munkámban, ott elég. Másoktól nem, kapcsolaton belül igen.


Ez a kérdés azért íródott, hogy megkérdezzek másokat, mi a velemenyuk erről.

2022. júl. 8. 09:42
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
Tartom továbbra is, fura, önbizalomhiányos kérdés.
2022. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

19. Okés, köszönöm a segítséget! Ja nem.


De azért szép napot. :) Nem lehet mindenki tökéletes mint te, de ez van!

2022. júl. 8. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!