Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fog szólni a nőgyógyász,...

Mit fog szólni a nőgyógyász, hogy 30 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Le fog nézni vagy kinevetni emiatt? És hogy fog megvizsgálni? Közti vérzéssel megyek hozzá.

2022. júl. 12. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem fog szólni. Ugyanúgy fog megvizsgálni, mint a többi szűz beteget.
2022. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
A szüzesség megléte vagy nemléte NEM orvosi téma. Nem érdekli az orvost, hacsak te nem kifejezetten kéred, hogy emiatt máshogyan vizsgáljon meg. De akkor sem fog semmit gondolni. Mert tudja, hogy ez mindenkinek a magánügye.
2022. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Őt ez egyáltalán nem érdekli, kinevetni biztos nem fog. Úgy vizsgál, mintha nem lennél szűz, legfeljebb kisebb eszközzel, ha épp a szűzhártyád, mivel kénytelen, hogy lássa mid vérzik.
2022. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Jajj már megint ez a kamu kérdéses perverz....
2022. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Azzal kapcsolatban, hogy szűz vagy semmit, az már más téma, hogy a kérdés alapján 30 év alatt egyszer sem voltál nőgyógyásznál?
2022. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Kedves utolsó! Voltam már nőgyógyásznál, akkor hasi ultrahang volt csak, bár akkor 40-60 napos ciklus miatt mentem hozzá. Szerintem a közti vérzés kicsit komolyabb probléma.

2022. júl. 13. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!