Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pfizer vakcina után, ha...

Pfizer vakcina után, ha tapasztaltal eltérést a menstruációdban, mennyi idő után tért vissza a normál állapot? Mik voltak az eltérések?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
10 itt az oltás után kialakult menstruációs problémákról van szó. Nem pedig a többi féléről, amiről osztod itt az észt. Köztudott tény, hogy a covid is, és az oltások is képesek befolyásolni a menstruációt.
2022. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%

"Köztudott tény, hogy a covid is, és az oltások is képesek befolyásolni a menstruációt."

Nem is mondtam mást. Csak mellé tettem, hogy ezen kívül még nagyon sok más is képes befolyásolni, tehát pusztán abból a tényből, hogy valakit beoltottak vagy hogy covidos volt, még nem következik semmi.

2022. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elmenymegosztasokat! Pfu elszomorít h ennyien jeloltetek be h meg mindig nem múltak el a mellékhatások... Csatlakozom amúgy ehhez a táborhoz, nekem sem múlt el majdnem másfél éve a probléma
2022. júl. 14. 19:57
 14/14 anonim ***** válasza:
34%

"Pfu elszomorít h ennyien jeloltetek be h meg mindig nem múltak el a mellékhatások..."

Ennyien? :D Öten. Ugyanannyian, mint ahányan azt, hogy semmi gond se volt. De enyhén szólva nem reprezentatívak az adatok. :D

2022. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!