Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetetek az intimke...

Mi a véleményetetek az intimkehelyről?

Figyelt kérdés
Jobb mint a tampon vagy a betét?
2022. aug. 9. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon szeretnék átállni rá, de volt, hogy nehéz volt felhelyezni vagy épp kiszedni. Máskor simán ment és amikor bent volt, akkor teljesen jó volt. De ha mondjuk sietnem kell, vagy biztos nem akarok kínlódni, akkor a tampont választom inkább. Viszont teljesen nem adom fel, mert csak gyakorlás vagy más kehely kérdése és hosszú távon sokkal olcsóbb és környezettudatosabb. Sok helyzetben meg praktikusabb is.
2022. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon szeretem, már 2 éve azt használok. Egészségesebb is, mint a tampont és környezetkímélőbb is.
2022. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon szerettem, csak azt hasznàltam. Meg kell találni a neked való márkát es mèretet. Sajnos most màr nem menstruàlok, mert kivettèk a mèhem.
2022. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem sajnos nem jött be. Maradok az eldobhatós betétnél. Őszintén szólva számomra ez így sokkal praktikusabb és higiénikusabb érzetet is ad.
2022. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bő vérzésem volt mindig is, a kehely nekem konkrétan az életemet váltotta meg :DD Sokkal ritkabban kell cserelni mint a tampont vagy betétet. Én ezt a fajtát ajánlom: [link]


Egy db L-es és egy M-es van, már 3 éve hibátlan.

2022. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött, sok pénzt spórolok vele minden hónapban, hogy nem kell tampont vennem, meg naponta levinni a szemetet a szagok miatt. Nagyon erős a vérzésem, így nem győztem cserélni a tamponokat és ráadásul általában 7-8 napig elhúzódik+nem pontosan 28 napra jön meg, hanem 25-29 között. Persze a használatára rá kellett éreznem, még mindig van, hogy fáj egy kicsit, de megér pár másodperc fájdalmat az, hogy utána fél napig nincs vele gondom. Én csak zuhanyzóban, otthon cserélem, munkahelyen még sosem tettem.
2022. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha már fent van, akkor nem érzek semmi.

Mikor már nem görcsölök, el is felejtem, hogy menstruálok.

2022. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Több mint 10 éve használom és nagyon szeretem. Amikor az elsőt vettem ez még egy elég új dolog volt Magyarországon, szóval kb. magamnak kellett rájönni a hozzá kapott rajzok alapján hogyan működik, de ez 3-4 hónap alatt sikerült azóta semmi gond. A tampontól én elég rosszul voltam, nem tudom miért, a betét meg önmagában nagyon kevés lenne, nagyon erős a vérzésem. Ezt nem is érzem, semmi bajom tőle, ráadásul jó sokat bír, így pl. csak a legrosszabb napomon kell felkelnem egyszer éjszaka és a munkahelyen is csak a két legerősebb napon kell cserélni párszor. Ezen túl jóval olcsóbb mint a betét, még úgy is, hogy ebből azért muszáj megvenni a minőségit. A mostani kelyhemet már 4 éve használom, kutya baja. A hozzá kapott sterilizáló pohárban könnyen ki lehet főzni a mikróban. Ha erre nincs lehetőség akkor csak elmosom forró vízzel vagy max. lefújom fertőtlenítővel (octenisept). Undorodósoknak nem ajánlott, de ha valakit nem zavar a vér, akkor a legjobb dolog.
2022. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!