Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Titeket mennyire zavar a...

Titeket mennyire zavar a menstruacio?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lesz egy koncert, amire a haverom el szeretne menni, es nagyon szeretne, ha mennek vele. Pont elotte valo nap fog megjonni. Altalaban 4-5-6 betet kell 1 napra. Nem tudom, ez eros verzesnek szamit-e. Nektek 1 napra mennyi kell(csak mert nem tudom, hogy mennyire szamit erosnek az enyem) es titeket nagyon'zavar' ha megvan? Ugy ertem, hogy ti ilyenkor elmentek bulizni, setalni(kisebb turakra) vagy ti ugyan ugy edzetek? Legyszi kort is irjatok, koszii<3



2022. aug. 12. 08:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Engem nem zavar. Első nap kicsit kellemetlenebb, de ugyanúgy járok edzeni, munkába sétálni, bárhova. Kb. 4-5 havonta van, hogy erősebben fáj, akkor pihenek. Én kelyhet használok, szóval nem tudom a betéttel milyen lenne. 31N
2022. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

Van, amikor zavar. Minden menstruáció alatt van 1, néha 2 nap, amikor nagyon erős a vérzés, és fáj is a hasam. Ilyenkor nem szeretek betervezni olyan programot, ahol nincs lehetőségem bármikor elmenni wc-re, ellenőrizni, cserélni. Edzeni, túrázni, kirándulni sem. Nem tudom, hogy a koncert milyen helyen lesz, mekkora lesz a tömeg, stb.

A többi napon viszont teljesen jó, szinte észre sem veszem.

Szerintem a 4-6 betét nem sok. A 4 egyáltalán nem. A 6 is normális egy erősebb napon.

2022. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon utálom, pedig szerencsés vagyok, sosem fáj a hasam, vagy ilyesmi. Viszont tampont nem használok (valahogy nem tetszik a dolog), és így kellemetlen olyankor sétálni, hosszabb ülésből felállni... a tüsszentés meg egyenesen horror. :D
2022. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom ez mennyire számít annak, gondolom attól is függ, hogy milyen betét. (Mert már nagyon régóta tampont+betétet egyszerre, illetve kehely+betétet használok. Nem emlékszem milyen lenne csak betéttel) Ha nem jellemző nagyon, hogy átázol, akkor szerintem rendben van az erősség.

Persze, ettől még kimozdulok. Kisebb túra is belefér. Egész napos már csak úgy, ha biztosan tudom, hogy be tudok iktatni wc-t. Bár ha nem, igazából arra is fel lehet készülni. (Egy zacskóval és hazavinni a betétet)

2022. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
* de attól még zavar, persze. Jobb minden ha épp nem kell ezzel bajlódni
2022. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

A 4-6 szerintem teljesen oké.

Én mindenhova ugyanúgy megyek, csak arra figyelek, hogy legyen mosdózási lehetőség, tehát mondjuk a második napon (ami nekem a legerősebb) nem mennék el egy 4-5 órás erdei túrára. Koncertre például simán, koncert előtt mosdó, koncerten bulizok, utána mosdó. Előzenekarokkal együtt is körülbelül 3-4 óra egy koncert, szerintem vállalható. De te ismered a testedet a legjobban, tiéd a döntés.

2022. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

100 km-es teljesítménytúrát is csináltam úgy, hogy megvolt éppen...

nem írtad, mikor van a koncert, ha van időd, vegyél addig egy menstruációs bugyit. Nem kell betét, és fél napot is kibír.

Nem, nem büdös, nem gusztustalan. Na jó, kimosni kicsit macera, de valamit valamiért.

2022. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszönök mindenki valaszat!<3
2022. aug. 12. 09:30
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
7: tudnál ajánlani olyat, ami tényleg jó, nem valami kínai átverés, és valóban működik? Akár linket, akár márkát.
2022. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

(7-es vagyok)

[link]

Ez nagyon jó erős vérzés idején. De amúgy nekem az összes termékük bejön. Van gyengébb vérzésre való is.

Tény, hogy nem olcsó, de tényleg működik.

2022. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!