Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Titeket mennyire zavar a...

Titeket mennyire zavar a menstruacio?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lesz egy koncert, amire a haverom el szeretne menni, es nagyon szeretne, ha mennek vele. Pont elotte valo nap fog megjonni. Altalaban 4-5-6 betet kell 1 napra. Nem tudom, ez eros verzesnek szamit-e. Nektek 1 napra mennyi kell(csak mert nem tudom, hogy mennyire szamit erosnek az enyem) es titeket nagyon'zavar' ha megvan? Ugy ertem, hogy ti ilyenkor elmentek bulizni, setalni(kisebb turakra) vagy ti ugyan ugy edzetek? Legyszi kort is irjatok, koszii<3



2022. aug. 12. 08:10
1 2
 11/18 Metionin ***** válasza:
26%
Mióta fogamzásgátlót szedek, csak enyhén zavar. Pontosan tudom, mikor jön meg, tampon be, fájdalom minimális. Néha migrénem van de igyekszem elkapni időben és bevenni a megfelelő gyógyszert. Napi szinten sportolok stb. semmiben sem akadályoz. Olykor 1-2 hormonális pukli jön ki az arcomon előtte, olyankor elmorgok pár káromkodást a tükör előtt és előkeresem a korrektort. Fogamzásgátló előtt viszont nagyon rossz volt, erős vérzés, erős görcsök, hányás, hasmenés, szédülés.
2022. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
10: köszönöm! Kipróbálom.
2022. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%
nekem fáj a hasam ilyenkor és vastag betétet használok, mert erős a vérzésem, de így is csinálok mindent. jó, kicsit kényelmetlen a betét, de nem tudok vele mit csinálni. elfogadom és kész. nő létemre ennyit muszáj kibírnom.
2022. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%
Vicces, hogy mindenki aki nem csinál ilyenkor teljesítmény túrát, sőt be merte ismerni, hogy zavarja a napi rutinban a vérzése, az le lett pontozva. Szeretem az itt tükröződő jóindulatot. Hála Istennek a személyes kommunikációban mindenki mérföldekkel elfogadóbb
2022. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Metionin ***** válasza:
42%
14. Az is le van, akit akadályoz. Vagy én csalónak számítok, mert fogamzásgátlót szedek és így fel tudok állni, amikor megvan.
2022. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Metionin ***** válasza:
32%
*akit jelenleg nem annyira akadályoz
2022. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Igen, valahogy így :) hát sebaj, csak megállapítottam.
2022. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

14-es

Ezt en se ertem, en mindenkit felpontoztam.. Mindenkinek mas a teste, igy mendenki mashogy viseli. En csak kivancsi voltam, hogy a tobbi not ez mennyire zavarja, illetve mennyire akadalyozza a minden napokat..

2022. aug. 14. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!