Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után rendszeresen,...

Szex után rendszeresen, visszatérő "felfázásom", hólyaghurutom van. Már nagyon szenvedek. Akik hasonlótól szendvednek: másik partnerrel is előjön? A párom lehet a hibás?

Figyelt kérdés
Voltam urulógusnál is, tőzegáfonya ezerrel, zuhi, pisi, mindent próbáltam, de gyakran visszatér. Nem hagy nyugodni, hogy biztos a párom lehet a ludas. Megcsalni nem szeretném, ezért vagyok kíváncsi, hogy másnál a pertnercsere megoldott-e ilyen problémát? 🥺

2022. aug. 17. 06:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ilyen fertőzéseket "párostól" szokták kezelni, tehát neked és a párodnak is írnak ki gyógyszert, máskülönben ez lesz, amit leírtál.

Nem állítom, hogy nem hibás a párod, de egy pozitív vizelettenyésztés után kellene egy antibiotikum kúra mindkettőtöknek, ha ezek után is előjön, akkor lehet gondolkozni másban.

2022. aug. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy mindig óvszerrel védekezünk
2022. aug. 17. 06:49
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Akkor valószínűleg tényleg nálad van csak probléma, benne van a hólyagodban/ hüvelyedben az a sok baci. Vizelettenyésztés + hüvelyváladékvétel kell és nem urulógushoz, hanem nőgyógyászhoz kellene menni. Ezer féle bélbaktérium okozhat ilyen tüneteket, ha nem jó helyen vannak.
2022. aug. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vizelet tenyésztés és igen, hüvel váladék tenyésztés is kellene. Bár,ha nagyon gyakran elő jön, akkor lehet nrm ártana egy hòlyagtükrözés vagy egy katéterből vett vizelet tenyésztés. Nekem általában az ecokoli a ludas, én erre 2x2 summetrolimot szedek 2 dobozzal 1 hétig. Rengeteg folyadék min 3 liter egy nap. Én utána szedek d-mannòzt is és walurinal max kapszulát illetve tőzegáfonya és hársfateát is iszom
2022. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Tehát, ha jól értem, biztosan nem a partnerem a hibás?
2022. aug. 17. 07:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtuk, hogy nem a partnered, de ezeket a "felfázásos" panaszokat mind-mind baktériumok okoznak, amik a székletből, végbélből kenődnek a hüvelybe, pl. E. Coli, Morganella, Klebsiella, Enterococcus és Streptococcusok, ez csak pár példa.

De miért akarod ennyire a párodra húzni a vizes lepedőt? Ha nem bízol benne, akkor megette a fene az egész kapcsolatotokat, hagyd el akkor.

2022. aug. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bízok benne, nagyon is, csupán biztosra akartam menni, hogy egy másik partnerrel nem lesz ugyanez a problémám, és nem "feleslegesen" veszítem el ezzel, akit szeretek
2022. aug. 17. 07:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az egész történetben a párodat sajnálom. Először őt gyanúsítod meg félrelépéssel, utána meg te akarsz félrelépni próbából. Inkább nem írok semmit, mert így is le leszek pontozva...
2022. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Valaki próbálta már a partnercserét erre a problémára? Működött?
2022. aug. 17. 08:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Én teljes önmegtartóztatást próbáltam, palit otthagytam. Még így is sokára keveredtem ki az állandósult bajokból. Nem javaslom, hogy más partnert is összefertőzz, nem fogja díjazni.
2022. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!