Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után rendszeresen,...

Szex után rendszeresen, visszatérő "felfázásom", hólyaghurutom van. Már nagyon szenvedek. Akik hasonlótól szendvednek: másik partnerrel is előjön? A párom lehet a hibás?

Figyelt kérdés
Voltam urulógusnál is, tőzegáfonya ezerrel, zuhi, pisi, mindent próbáltam, de gyakran visszatér. Nem hagy nyugodni, hogy biztos a párom lehet a ludas. Megcsalni nem szeretném, ezért vagyok kíváncsi, hogy másnál a pertnercsere megoldott-e ilyen problémát? 🥺

2022. aug. 17. 06:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt holyaghurut szakerto beszel - viccen kivul 6-7 ev kronikus betegseg utan mindent tudok rola.


A holyaghurut (“felvazas”) egy nagyon gyorsan kronikussa valo fertozeses betegseg amit bakteriumok okoznak.

Nem a parod a hibas (hacsak nem volt nagywczni es utana kezmosas nelkul osszekente szarral (ecoli bakterium) a hugycsoved bejaratat… pardon a szohasznalatert de ez a valosag). Szoval nem csal meg es nem o a hibas. A valosag az, hogy nok sajat magukat fertozik meg azzal hogy olyan bakteriumok jutnak szex kozben a hugycsobe ami nem oda valo. Ha egyszer elkaptad, NAGYON NAGY az eselye hogy lesznek tovabbi fertozesek mert ezek szuperbaktetiumok amik elbujnak a hugyholyag falaba, biofilmet kepezve es csak arra varnak mikor lesz a legkozelebbi alkalom egy jokiis fertozesre… az antibiotikum oda nem jut el.

Kovetkezo lepesek szuksegesek:

Ha legkozelebb lesz, ne vegyel be gyogyszert probalj minimum 4 orat a hugyholyagban tarzott vizeketbol labort - tenyesztest csinalni.

Ha evi 6 felvazasod van akkor kronikus. Ha kronikus, hugyholyagtukrozes a kovetkezo lepes. Ott az orvos latni fogja mi a helyzet. LeheT IC vagy valami mas is a hatterben. Nekem ezt allapitottak meg es en 4x Cystistat kateterezest kaptam terapiakent. Nem segitett csak reszben.

Utana van meg lehetoseg Nemetorszagbol privatreceptkent a Strovac nevu injekciot megrendelni, 150€/3 injekcio az alapimmunizalas. Mint egy allergianal. Utana evenkenti frissito injekcio 50€. Inaktivalt bakteriumtorzsek vannak benne hogy ellenalljon a szervezeted.

En most mar regota megusztam betegseg nelkul de nem is szexelek annyit de az immunizalas sokat segitett. Ha mar csak 10bol 3 betegseger megsprol/ev mar megerte nekem.

2022. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
+ igen azt meg elefelejtettem hogy nagyon fontos a huvelyflora a vedekezes szempontjabol mert sokszor abban vannak a bacik amik felkenodnek a hugycsobe ugyhogy nogyogyasziti vizsgalat kenetvetel mindenfele nemibetegsegre is szukseges. Ha mind negativ (nekem az volt) akkor szedj intim probiotikumot rendszeresen. Foleg szex elotti napokon es utana is.
2022. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják nászutas vagy honeymoon cytitisnek. Olvass utána. Nem a partnered fertőz meg, hanem a saját bélflórád kerül a hólyagba. Szóval a partnerváltás nem segít. Az uro-vaxomot próbáld még ki, ha az sem segít, akkor hosszan tartó, alacsony dózisú antibiotikum kezelés.
2022. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
Lehet terhes vagy, de ez lehet a pestis tünete is akár. Menj és vedd fel a vakcinát
2022. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 ezt az okádék kommentet kár volt ide böfögnöd. Ha azt hiszed vicces volt segìtek,nem volt az. Sőt,egyenesen gáz.
2022. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!