Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anorexiásként ha nincs menstru...

Anorexiásként ha nincs menstruáció van peteérés?

Figyelt kérdés
Anorexia nervosából próbálok kigyógyulni. Élvezem ha eszem, jókat eszem, és a felfogásom rengeteget változott. Majd ha eljön ehhez a bizonyos életkorunk akkor a párommal szeretnénk babát, viszont még nem tért vissza rendesen a menstruációm. 2x jött meg közte 3 hónap kimaradással, majd május óta semmi. Ilyenkor akkor peteérés sincsen? Érdekelne hogy ilyenkor hogy működik a test. 170 cm-hez még mindig csak 48.5 kg vagyok. Az orvosom szerint kb ha elérem az 50kg-ot akkor rendeződik a menzeszem is. Válaszaitokat előre köszi

#menstruáció #terhesség #peteérés #Gyógyuló anorexia #48.5kg
2022. aug. 17. 23:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) ez megnyugtat azért. Előtte (az utolsó elélvezés óta) ő ki szokta mosni, illetve elmegy pisilni. De ez megnyugtató, hogy nagyon kevés az esélye. Pár nap és teljesen megnyugodhatok
2022. aug. 20. 16:05
 22/25 A kérdező kommentje:
Érezni nem érzik az előváladékot, viszont csak akkor maradhat benne spermium ha nem volt mosóban (olvastam, nem tudom) ő erre figyel. És tényleg nem ment el bennem kicsit sem
2022. aug. 20. 18:24
 23/25 anonim ***** válasza:

én 179 cm és 48 kg. mégis mindig van menszeszem.

én is alig estek. de ez miatt én nem hiszem h neked a túl soványság miatt nem jön meg.

2022. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Mindenki szervezete más. Én már 53 kg-nál elvesztettem anno a menteszemet 1.5-2 éve
2022. szept. 5. 17:39
 25/25 anonim ***** válasza:

Hasonlo a sztorink.

En 52 kgosan estem teherbe, ezt a sulyt tartottam akkor mar kb 1 evet.

Elotte 33 kg voltam

2023. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!