Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gomba ? Vérzés ?...

Barbi2020 kérdése:

Hüvely gomba ? Vérzés ? Terhesség?

Figyelt kérdés

Egyik nap furcsa illatom volt oda lent gondoltam biztonság kedvéért vettem egy Canesbalance hüvelykúpot amiből 3 db-ot elhasználtam. Viszont arra ébredtem hogy furcsa érzés van oda lent mintha viszketni ( nem tudom hogy gomba e lenne mivel még soha nem volt , így nincs viszonyítási alapom )

Elmentem WC re és enyhe vérzésem van de 1 hét van a menstruációig. Lehetséges hogy ez csak beágyazódás? Vagy legyengült a ph és elkaptam valami gombát és attól végezhetek?

Help



#vérzés #gomba #Canestbalance
2022. aug. 19. 04:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a huvelytabletta utohatasa. Hiszen a tabletta lebontja az egesz belso huvelyfalat es kiloki magabol (vannaj nogyogyaszok akik huvekytablettanal erre az esetre huvelytusolot is felirnak hogy konnyebben tavozzanak az elhalt hamsejtek). Ez el fog mulni, de legkozelebb inkabb ne ondiagnozz hanem menj el nogyogyaszhoz hogy biztos a problemara megfelelo gyogyszert kapd.
2022. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!