Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kollégiumban hogyan lehet...

Kollégiumban hogyan lehet megoldani a menstruációt?

Figyelt kérdés

Ősztől egyetemi kollégista leszek.

Érdeklődnék, hogy hogyan szokás kollégiumban a mensis dolgokat megoldani?

Amire gondolok: lehet-e adott esetben a szobában is cserélni tampont, vagy betétet, vagy mindenképp ki kell menni a mosdóba?

Gondolom csak lányok leszünk egy szobában, ezért kérdezem, hogy ilyen esetben lehet-e mások előtt is cserélni-e



2022. aug. 21. 20:28
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Oké, tisztáztuk, mosdóban fogom cserélni.

Az értelmes kommenteket köszönöm. De a lenézést, leszólást kérek mindenkit, fejezzük be.

2022. aug. 21. 21:19
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
21. Meg szerencsés vagy hogy nem a szobatársaidtól kaptad a beszólásokat..
2022. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

21-es Mindenki itt, és a jövőbeli szobatársaid, és élettársaid is köszönni fogják.

A látványra, és a szobában lebomló vérszagra sem kíváncsi senki, és nagyon nem is tartozik rá, illetve a szagokra nem kíváncsi senki! Ha nem trollkodsz, eddig nem tudom miért nem zavart, vagy zavarta a családodat, ha tamponcsere közben bementek, vagy egy betét ott bűzölgött napokig.

2022. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Klafa család lehettek..
2022. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
nagy az Isten allatkertje
2022. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak a tamponfétises pasas, aki erre veri.
2022. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
5%
Szégyenlhetik magukat, mindahányan, akik lehurrogták a kérdezőt! Meg se fordult a fejetekben, hogy esetleg egy normális lány? Én a kérdező helyébe minden megalázó kommentelőt felnyomnék a moderátoroknak. Tiszteletem. Viszlát.
2022. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen dolognak hamar híre megy, szóval nem csak a szobatársak közösítenék ki. :)
2022. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
27-es, aki normális, az nem a nővére előtt a szobában cserél tampont. A kérdező simán igénytelen :D
2022. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
69%

Velem megesett, de csak is úgy, hogy akkor éppen betegen otthon voltak a szobatársaim és a zuhanyzóból jöttem vissza és oda elfelejtettem vinni új tampont…

DE szobatársak előtt, mellett ne cserélj, ha jóba akarsz lenni velük és békés életet szeretnél. Senki sem kíváncsi még a wc-ben sem rá. Nálunk már attól is ki vannak akadva a takarítók, meg minden lány, ha csak magában van beledobva a wc-s kukába a tampon meg a betét.

Ha cserélni kell, akkor időben felkelsz, hogy ne legyenek balesetek. Napközben, mint máshol szintén wc. Este zuhanyzásnál ilyenkor mindig akkor mentem, amikor tudtam, hogy üres és nem is csatlakozik mellém senki. Ott cseréltem és erre szintén volt kuka meg papír zacskó kirakva.

2022. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!