Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kollégiumban hogyan lehet...

Kollégiumban hogyan lehet megoldani a menstruációt?

Figyelt kérdés

Ősztől egyetemi kollégista leszek.

Érdeklődnék, hogy hogyan szokás kollégiumban a mensis dolgokat megoldani?

Amire gondolok: lehet-e adott esetben a szobában is cserélni tampont, vagy betétet, vagy mindenképp ki kell menni a mosdóba?

Gondolom csak lányok leszünk egy szobában, ezért kérdezem, hogy ilyen esetben lehet-e mások előtt is cserélni-e



2022. aug. 21. 20:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp a mosdóba ne mások elott, vigyél magaddal intim mosakodót, torlokendot, betétet, vagy tampont, tisztaságit.

Mindig legyen nálad több fehérnemű ha esetleg baleset érne ne legyen gond a hirtelen cserével.

2022. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
100%
Tampon/betétcsere ELŐTT mindig kezet mosunk. Akkor is, ha csak otthon vagy egész nap. A saját egészséged érdekében. Akkor hogy jön ki a lépés arra, hogy a szobában cserélj?
2022. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
62%
Szokott lenni a szobákban csap
2022. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

33: és szerinted az normális, hogy ott szaglik a szobában, és rohangál véres kézzel a mosdóhoz??


Pfff...

2022. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolom normálisnak, azt egy szóval sem mondtam. Amúgy nem tudom kié szaglik, sehol sem vártam meg, hogy elkezdjen rohadni a tampon a kukában. Meg ez a rohangál véres kézzel… Nem gondolnám, hogy a szoba kellős közepén cserélne bárki, mikor általában az előtérben van a kuka meg a kézmosó. Bár aki a szobában cserél lehet van annyira elvetemült
2022. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Alapból szobában nem cserélünk betétet, tampont. Ugye kézmosás és társai? Vagy azt minek? 🤦‍♀️ Atya ég! Egyébként meg senki nem kiváncsi a másik véres betétjére, tamponjára, elég igénytelen a családotok!
2022. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
27%

Akia neszeszert írta az sem lakott koliban... Engem azért röhögtek ki, mert "kistáskával járok zuhanyozni".


Szóval koliban a szokás ha van külön női zuhanyzó, ahol több zuhanyfülke van:

Zuhanyozni köpeny én alatta egy szál bugyiban mész, kezedben a tusfürdő, pamacs, sampon, válladpn a törölköző, a köpeny zsebében a tampon, betét, bugyi. A zuhanyzónál kell lennie wc-nek ott kiveszed a tampont/betétet, meg törlöd magad és gyorsan átslattyogsz a zuhanyzóba mielőtt elcsöppensz. Az egész zuhanyzót nem zárod magadra, mert más is szeretne a melletted lévő fülkében zuhanyozni, nincs elég zuhanyzó ahhoz, hogy mindenki 20 percre magára zárhassa. Ha zárva van az azt jelenti valakik dugn@k bent. Zuhanyzás után megtörölközöl gyorsan és egy szál köpenyben mész a WC-be rögtön, ott rakod fel a tampont/húzol bugyit és rakod bele a betétet.


Napközben ha cserélni kell zsebedbe teszed a friss cuccot úgy mész a WC-re. Ha bugyit kell mosni azt a szobádban intézed, elég ha a szobatársad látja nem a fél szint.


Remélem segítettem, de amúgy a felsőbb éveseket kell utánozni.

2022. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!