Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig tolódott el a menstruác...

Meddig tolódott el a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nem jött meg amikor kellett volna, általában csak 1-2napot késik. Nem értettem, hogy mért majd rájöttem hogy kb az elmúlt 2 hétben rengeteg citromlés vizet ittam (mert finom) es ugye van az a "legenda" hogy azzal el lehet tolni. Szoval a kerdes az lenne, hogy mennyire toltam el? Aki használta a módszert annak mennyire tolodott el?


(Terhes nem lehetek, biztos)



2022. aug. 29. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Holnap délutánig.
2022. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Öszintén szólva a citromleves víz kizárt, hogy oka. Ugyanis nekem az egyik kedvencen a citromlé, rengeteget iszom több éve minden nap, ennek "ellenére" a menzeszem mindig pontosan 26 napra megjön, soha nem tolódott el vagy maradt ki.
2022. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod.
2022. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell hinni városi legendáknak, én is évek óta iszom, mégsem zavar be semmibe.
2022. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
A citromos víz egy bromság :D
2022. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy egy két napot késik mindig? Akkor az nem késik, hanem egyel több napos a ciklusod. Amúgy a citromlé elvileg késleltetheti, de nekem sose tette.
2022. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 úgy értettem, hogy ha késik akkor mindig csak 2 napot, az a maximális
2022. aug. 31. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha többet késik a megszokottnál, akkor annak NEM a citromos víz az oka, hanem valami más.
2022. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!