Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas szokott lenni a...

Fájdalmas szokott lenni a menstruációtok általában?

Figyelt kérdés
Kommentbe írhattok kort, ha szeretnétek. Vagy arról hogy mindig ilyen volt-e, mint amire szavaztatok.

2022. szept. 27. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, szokott fájni általában
Nem szokott
47 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Érezni szoktam. Gyenge görcsök mindig vannak. 1 évben kb 2x van olyan hogy jobban fáj. Na akkor nem szenvedek hanem veszek be gyógyszert. De az egész menzesz alatt 2 szem gyógyszernél több soha nem kellett.
2022. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
8%
Igen, még így, fogamzásgátlóval is vannak görcseim első 2 nap, amik bár zavaróak tudnak lenni de akadályozni nem akadályoznak a mindennapokban, max a sportban olyankor nem terhelhetem magam a szokásos módon. Gyógyszer előtt voltak olyanok, hogy nem bírtam mozdulni, az ügyelet jött ki görcsoldót adni. Hánytam, szédültem, hasmenés, minden másra ott a mastercard. Megváltás volt a fogamzásgátló.
2022. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Én is kb. úgy vagyok, mint az 1. válaszoló. Van évi 1-2, mikor fáj és gyógyszert kell bevennem. A többinél csak enyhe görcsöket érzek első nap.
2022. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Nekem borzalmas gorcseim voltak korabban evekig. Volt h meghanytatott 2x, de olyankor vagy csak fekudni tudtam az agyon magzatpozban fajdalomcsillapitoval mig vagy el nem mult vagy a fajdalomtol elaludta. vagy amint jott a kezdeti enyhe fajas rohantam a fajdalomcsillapitoert.

Csak akkor voltak ilyen fajasaim, mikor stresszes idoszakom volt nagyon. Ezenkivul a ciklusom hibatlan.

Orvoshoz nem mentem el a fajas miatt, mert szuzen nem birtam ravenni magamat....De miota kezelve lettem mentalis oldalrol gyogyszerrel azota teljesen normalis a fajdalom merteke, csak elso nap gorcsol ugy ahogy kell neki.

2022. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem igazán fáj, inkább kellemetlen. Szerencsés vagyok.
2022. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
nekem minden menzesz fájdalmas de nem szoktam gyógyszert bevenni inkább tűrök.
2022. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Miért lett MINDENKI lepontozva?? 😳
2022. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Mert nők írták....

mostanában ezt teszik egészség kategóriában, h jön vmi suttyó aztán lepontoz mindenkit.

2022. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt én se értettem, hogy mért kellett annak a 6 személynek mindenkit lepontoznia! Attól még, hogy nekik épp nem úgy van, nem kéne mindenkit leminuszolni, főleg, hogy mindenki normálisan válaszolt a feltett kérdésre.
2022. okt. 3. 10:48
 10/12 anonim ***** válasza:
9%

Alapesetben nem kéne fájnia. Ha fáj, menjetek el orvoshoz, mert az endometriosis, és komoly gondok lehetnek belőle, pl. meddőség.

Nekem nem fájt soha, csak 1-2 nap szoktam érezni, hogy leszakad a derekam. De a hasam nem szokott fájni soha.

2022. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!