Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt a tünetet ?

Mi okozhatja ezt a tünetet ?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete folytonos vizelési ingert tapasztalok, melyhez égő, viszkető érzés is társul. A vizelés csípő érzést kelt, alhasi görcsöt is tapasztaltam és még fel sem kell állnom a WC használta után és már érzem ismét az ingert, kevés vizeletürítéssel. Azt gondolom ezt a tünetet nem terhesség okozza, ezentúl csináltam is egy tesztet, melynek eredménye negatív lett. (Azt olvastam néhány helyen, hogyha a tünetek jelentkeznek, akkor már a teszt is pozitív) Tapasztaltatok ilyesmit ? Mi volt rá a megoldás ?
2022. okt. 14. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez felfázásnak tűnik, semmiképp nem terhesség tünete főleg az égő érzés, viszketés stb. miatt. Illetve úgy ahogy írod, ha terhesség okozná ezeket akkor a teszted pozitív volna.
2022. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hólyaghurutnak tűnik


Azt teljesen kikezelni antibiotikummal lehet, van rá egy speciális, ami más mint a felső légútira való


Aztán ihatsz rá teát, medveszolo, aranyvesszo, vagy dió, cickafark esetleg.


Sós ülő fürdő is használ


Illetve kezdj el egy kúra vorosáfonya kapszulát


Szex után egyből pisilj és igyál eleget napközben, sose tartogasd ha WC re kell menni


Ha túl vagy rajta egy hüvelyflora helyre állító kezelést csinálhatsz. Ha ott erős a védelem akkor nem tudfelszaporodni olyan baktérium ami aztán a hólyagvezetékben felkúszva gondot okoz

2022. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esélyes a felfázás!

Mennyi idős vagy most? Ez előtt sosem tapasztaltál ehhez hasonlót?

2022. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes, pontos válaszokat.
2022. okt. 14. 12:09
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as: jelenleg 20 éves vagyok, korábban is tapasztaltam ilyesmit, csak nem ilyen mértékben, mivel néhány alkalommal megismételt ülőfürdő mindent helyre hozott.
2022. okt. 14. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hólyaghurut. Antibiotikummal kezelik. Menj minnél előbb hogy ne szálljon fel a vesédre!
2022. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, dokihoz menj, ez kimaradt. #2
2022. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!