Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt a tünetet okozhatja...

Ezt a tünetet okozhatja antidepresszáns gyógyszerről való leszokás?

Figyelt kérdés

Sokáig szedtem, 3 hónapja egyáltalán nem szedem. Fokozatosan csökkentettem orvosi felügyelettel. 1 hónapig semmi nem volt, de hetek óta testszerte pici szurkálásokat érzek, áramütésszerű tüneteim vannak. Még az arcomon is.

Először háziorvoshoz fordultam,aki allergia elleni gyógyszert írt fel, hatott is, elmúltak a tünetek. De eltelik kb 1,5 hét és újra elkezdődik minden.

Valakinek van tippje, hogy mi lehet ez?

Félek, hogy komolyan van valami bajom.

Köszönöm, ha válaszoltok.


2021. aug. 29. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sterinted meddig fog ez még tartani? És mi az összefüggés, hogy egy sima allergiagyógyszertől elmúlik?
2021. aug. 29. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
mire szedted az antidepit?
2021. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Generalizált szorongásra.
2021. aug. 30. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
a szorongás alapvetően okozhat ilyen tüneteket, amik neked vannak, nem jött vissza a szorongásod?
2021. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jött vissza szerencsére. Nem mondom, vannak nehezebb napok, de ez ritka. Ez az érzés pedig soha nem fordult elő velem. :/
2021. aug. 31. 16:44
 7/8 anonim válasza:
Én is éppen a leszokás folyamatában vagyok, szóval ismerem az érzést és ismerősöm is volt aki pont ezt tapasztalta. Szerintem nagy valószínűséggel a megvonás okozza ezt nálad is és csak idő elteltével múlik majd el. (ez persze gyógyszerenként és személyenként is változó, mennyi idő után) Ne aggódj, elég valószínű, hogy nincs komoly bajod ami ezt okozná. Saját tapasztalat alapján is sajnos nem könnyű hosszú idő után abbahagyni, nekem e mellett a bizsergő/szúró érzés mellett még fülzúgás, túlérzékenység hangra, rosszullét és más tünetek is vannak, szóval minél kevesebb a megvonási tünet, annál jobb. :s
2021. szept. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy tipikus tünet, 1-2hét
2021. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!